Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes mostanában lakást venni?

Érdemes mostanában lakást venni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 14:03
 1/7 A kérdező kommentje:

kb. 8-9 millió hitelre lenne szükségem.

milyen "kölcsönnel" jövök ki a legjobban ebből?

mennyi lenne kb. a havi törlesztő?

mindne infótok érdekel... :)

2011. jún. 2. 14:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp várj még vele, a kilakoltatások után sokkal olcsóbban fogsz tudni venni.

Én is arra várok.

2011. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dettó.


Fél - 1 év és kb 70%-os áron kapsz majd lakást, kp-ra meg akár féláron is banki árveréseken...

2011. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia,


ingatlan árak alakulásáról pont ma olvastam egy cikket az origo címoldalán, hogy nem fog csökkenni az ingatlanok ára,de nem találom már a cikket, de itt is hasonlót írnak:

[link]


ahhoz, hogy megtudd hitelképes vagy-e és milyen törlesztőre számíthatsz, picit több adatra lenne szükség, mert hiába vagyok jó hiteltanácsadó, gondolatolvasásához nem értek... :))

2011. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt az említett origós cikk:

[link]


Én azért azt mondom, várjuk ki a végét, az árverezések azoknak a lakásoknak az árát is levihetik, amik egyébként nem terheltek hitellel, csak hasonló adottságúak.

2011. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az Origónál vannak MO legjobb gazdasági elemzői, ez köztudott!


pff...


Bakker már most sem lehet eladni 3-4 évvel ezelőtti áron szinte semmilyen ingatlant, képzeld mi lesz, hogyha a bankok MINDENÁRON meg akarnak majd szabadulni kb. 50.000 ingatlantól...

2011. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a lakás ár a kérdés, hanem az, hogy a 8-9 milla után fizetendő törlesztőrészlet a rendszeres nettó jövedelmed hány %-át tenné ki. Ha meghaladja a büdzsé 55%-át, akkor egyenlőre felejtsd el a lakásvásárlást, inkább takarékoskodj, pl. lakáskassza.
2011. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!