Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van 2 Cib kártyám, és egy...

Van 2 Cib kártyám, és egy Cetelem hitelkártyám, és a mostani honaptol nem tudom törleszteni tovább egyiket sem, mert csak gyesen vagyok,és nincs más jövedelmem! Mit tegyek, valakinek van valami ötlete?

Figyelt kérdés
a kártyák összesen 570000 ft.Ha nem tudom már törleszteni tovább,mi lesz?Nincs semmilyen lehetőségem?A Cib kártyáimra van hitelfedezeti védelem,ez számit?
2009. márc. 17. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj neki,hogy nem tudsz fizetni,és kérj haladékot....de fizetni mindenképpen ki kell...
2009. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel a bankokkal a kapcsolatot mert ha nem fizetsz akkor felmondják a hitelkártyaszerződésed és egybe követelik a pénzt.Nekem is vannak hitelkártyáim ami most nehézségeket okoz.Befizettem és másnap levettem illetve vásároltam belőle.Igy ez ördögi kör,de amig nem javul a helyzetem addig nem tudok mit tenni. Valamennyit mindenképpen fizess be mert ha elmaradásod van úgy nem szivesen állnak veled szóba.Hitelfedezeti védelmet megcseszhetjük.Halál,rokkantság és tartós munkanálküliség esetén fizet.
2009. márc. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy valóban fizetni akarsz-e. Halasztást nem hiszem, hogy adnak. Csak vigyázz, nehogy elérd a minimálbér összegét, mert ha az 90 napig fenn áll, akkor jön a BAR-lista, ami nem kellemes dolog.

A hitelfedezeti biztosítás jó dolog, csak ki tudja, hogy indokoltnak tartják-e, hiszen van jövedelmed.

Itt egy link erről:


[link]

2009. márc. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mindenképpen keresd fel a bankot, hogy mik a lehetőségek, mert ha végrehajtásra adják az ügyet mindened vihetik.apránként fizess néha-néha így tudod húzni egy kicsit az időt, nem sokat, de mivel valamennyit törtlesztesz nem tudják egyből megszüntetni. De a hitelfedezeti segíthet, az sem teljes megoldás, mert ez max fél évig vállalja át tőled a részleteket, általában
2009. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!