Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol tudok otp részvényt venni?

Hol tudok otp részvényt venni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Bankoknál, ha értékpapírszámlát nyitsz, vagy brókercégeknél. Egy éve folyamatosan esik az ára, bár ennek ellenére sokan a "buy and pray" módszerrel tőzsdéznek:)
2009. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
bróker cégen keresztül vagy felkeresel olyan honlapot ahol tőzsdei kereskedéssel foglalkoznak,regisztrálsz,számlát nyitsz aztán ihajj!!! pl.portfolio.hu v ebroker.hu de van jó sok. jó kereskedést.
2009. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Brókerháznál. Jó hely kezdőknek az Equitas. Persze ha van egy csöppnyi eszed, nem veszel otp részvényt.
2009. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem tanácsolnám az otp részvény vételét!nagyon labilis!olyan papirt keress ami osztalékot fizet!igy az esetleges árfolyamveszteséget némileg küszöbölni tudod az osztalékkal!
2009. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Osztalékfizető papírokkal ugyanúgy megszívja. Egyébként az OTP is fizet osztalékot - egy év alatt kb. annyit, amennyit az értéke átlagosan naponta esik.
2009. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

szerintem ne fogadd meg azt a tanácsot, hogy:

,,ne vegyél otp részvényt''

hidd el, ha okos vagy, még egy folyamatosan csökkenő részvényen is kereskedhetsz......:D

Én foglalkozok tőzsdézéssel, szóval hihetsz nekem.....

sok sikert....;)

2009. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"hidd el, ha okos vagy, még egy folyamatosan csökkenő részvényen is kereskedhetsz......"


Ahhoz eladni kell, nem venni.

2009. nov. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát emberek, most, november elején visszaolvasva a március közepén kelt hozzászólásokat, rám tört a nosztalgia. Mindenki be volt sózva a zuhanó részvényárak miatt, mint ahogyan akkor én is. Egy kisebb bef. alapon realizált veszteség miatt letaglózva átmentem sündisznóba, és hónapokig nem mertem állampapíron kívül semmibe sem fektetni. Pedig ha ott, március közepén a megtakarításom egy nagyobb részéből OTP részvényt vettem volna, most, 33 évesen mehetnék nyugdíjba, mert ennyi pénzt életem hátralevő részében sem kereshettem volna, mint ezen a rallyn.


Ó Istenem, csak még egyszer lenne ilyen a következő 10 évben!!!

2009. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Pedig ha ott, március közepén a megtakarításom egy nagyobb részéből OTP részvényt vettem volna"


Akkor kockáztató befektető lennél. És ha kockáztató befektető lennél, akkor még 2008 őszén szénné égtél volna a tőzsdén.


"ennyi pénzt életem hátralevő részében sem kereshettem volna, mint ezen a rallyn.


Ó Istenem, csak még egyszer lenne ilyen a következő 10 évben!!!"


Csendesebb időszakokban is évente 3-4 lehetőség adódik a tőzsdén a vagyon meg10x-ezésére, de elvétve fordul elő, hogy valaki ki tudná használni ezeket.

2009. nov. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!