Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen részvényt érdemes venni?

Milyen részvényt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Bármilyen tapasztalatot szívesen várok, a részvényekkel kapcsolatban, illetve kíváncsi lennék milyen részvényt érdemes most venni.
2011. júl. 4. 17:05
 1/8 anonim válasza:
82%
én az OTP-t szeretem mert aránylag gyorsan váltakozik az árfolyama meg mindig van aki megveszi
2011. júl. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jaj ha én azt tudnám, már régen milliomos lennék - mit milliomos, milliárdos! :-D


Pedro

2011. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ne vegyél részvényt


aranyat vegyél

2011. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kínait, indiait, fejlődő iparágak cégeinek részvényeit.
2011. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt kell mondjam a kérdésedre nem lehet korrekten válaszolni. Értelmetlen lenne. Ülj be egy pár napos képzésre (több cégnél is van ingyenes ha nem akarsz rá pénzt kiadni) ahol megmutatják a részvények fundamentális és technikai elemzésének alapjait, majd ezután tedd fel újra a kérdésed. Akkor szívesen válaszolok.
2011. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
amugy felmész bet.hu-ra és megnézed a különböző cégek részvényeinek forgalmát meg a grafikonjait az esetleges várható csökkenésekről vagy növekedésekről, ott azt is látod hogy átlagosan mennyibe szokott kerülni 1 részvény és ha olcsóbb mint az átlagár akkor megveheted
2011. júl. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

olaj, ezüst


ez nagy sláger lesz


a részvényeket, állampapírokat kerüld el

2011. júl. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
befektetési certifikátot, pl. olaj, arany a BÉT-en is találsz
2011. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!