Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Citibank Egyenleglekérdezés?...

Citibank Egyenleglekérdezés? Tételesen.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogyan nézhetek utána, ki, mikor és milyen összeget utalt az én számlámra. Tudom, hogy van havi tételkimutatás, de bizonyára van ennek internetes módja is, ahol nem kell a hó végégig várnom, hanem rögtön látom az utalást, befizetést.

De ezt pontosan hogyan is tudom megtenni? Hova kell kattintanom? Vagy mit kell kezdeményeznem, vagy tényleg hogy?


Köszönöm segítségeteket!


2011. máj. 10. 20:53
 1/5 A kérdező kommentje:

Valaki segítsen ezzel kapcsolatban, légy szíves!


Tehát, mit kell ahhoz tennem, hogy otthonról is kényelmesen tudjam nézni?

2011. máj. 16. 16:03
 2/5 anonim válasza:
A folyószámla-szerződésbe bele kell venni az internetes bankolást. Ha eleve úgy van kötve, akkor a citibank honlapján létrehozol egy felhasználói fiókot, belépsz, majd a számlainformációk, tranzakciók menüpont alatt megtalálod a számlaforgalmat. :-)
2011. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kedves válaszoló!:) Ez hasznos hozzászólás volt.


Még annyit, légy szíves, hogy ha nincs benne eleve a szerződésben, tehát ha nem úgy kötöttem, akkor mit tehetek ez érdekében? Személyesen be kell mennünk és kérvényezni, hogy tegyenek az ügy érdekében?


S ha igen, akkor mit is tesznek pontosan?


Köszönöm, ha még ebben is segítesz. S ha sikerül írok...:)

2011. máj. 17. 00:44
 4/5 anonim válasza:
Bemész a bankba és kérsz netbank szolgáltatást,ahol kapsz egy felhasználó nevet és egy kódot,amin otthon kényelmesen tudod intézni,nézni a dolgaidat.sms értestést is tudsz kérni,ez baktól függ mennyibe kerül.
2011. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 breiti válasza:
Láttátok már a Citibank facebookos oldalát: [link] Én ott szoktam kérdezősködni. Elég hamar válaszolnak és még barátságosak is. :-)
2011. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!