Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 1.200. 000 ft férjem magánynyu...

1.200. 000 ft férjem magánynyugdíj pénztári hozama, ebből kb. mennyi lesz a reál hozama?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Pénztárfüggő, azon múlik, mennyire sikerült fialtatniuk a pénzt. Nekem az ING-nél 148ezer volt az összes hozamom (minimálbér után tettem be vállalkozóként 5 évig), és abból 53ezer a reálhozam. Mondjuk ez január végi adat, ami még a kifizetésig változhat (legalábbis az értesítő szerint). De egy barátnőmnek például havi 400 bruttó után fizették 12 éven keresztül, és csak tízenvalahányezer forint reálhozamról kapott értesítést. De ezek szerint nem mindegyik nyugdíjpénztár küldött erről papírt az ügyfeleknek, mert sokan kérdezik meg itt.
2011. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,mi otp-ek vagyunk,de csak összesített elszámolót kaptunk,reál hozam adatot sajnos nem.Az enyém nagyon kevés egyébként is mert csak 5 éve raktam közalkalmazottként,férjemében bízunk,de még csak körülbelüli összeget sem tudunk sajnos.
2011. máj. 2. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!