Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Magánnyugdíj-pénztári papírok...

Magánnyugdíj-pénztári papírok sorsa?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden vázolom a sztorit. Tehát annak idején, középsuli után dolgozni kezdtem. Kötelezően beléptettek a Magánnyugdíjba. A munkásélet viszont nem tetszett, visszaültem az iskolapadba. Most, hogy ismét elérkezett a munkakeresés időszaka, mit csináljak a meglelt - időközben ugye megszűnt - magánnyugdíjas papírokkal?


Már valóban feleslegessé váltak, vagy a biztonság kedvéért jobb félretenni? Ezek 2008, 2009-es dátumuúak általában. OTP-ések voltak egyébként. Most már akkor a bankkal sem lesz semmi dolgom. Az is megszűnt automatikusan a velük való kapcsolatom?


2011. jún. 5. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy átléptél-e a tb-be vagy még mindig pénztártag vagy? Nekem küldtek levelet még a télen, abban nyilatkozni kellett hogy a hozamot hova kérem. Na én meg erre felejtettem el válaszolni, bár állitólag automatikusan kiküldik postán. Háát nem tudom..

Szerintem ha már nem vagy tag nincs velük kapcsolatod, bár én bemennék megérdeklődni vagy felhivni őket hogy mi a helyzet.

2011. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen a segítséget!:)


Lehet utánakérdezek akkor majd...

2011. jún. 15. 09:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!