Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ballagás és Pénz? Mibe lehet...

Ballagás és Pénz? Mibe lehet fektetni?

Figyelt kérdés

Most volt a ballagásom és nem tudom mit kezdjek a megszerzett pénzzel. Igazából elkölteni nem akarom. Esetleg mibe tudnám befektetni. Valakinek van valami konkrét tippje?

300.000 Ft-ról lenne szó.


2011. máj. 1. 21:40
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
72%
Van itthon széfünk, de ez az én pénzem, az meg a szüleim széfje. A takarítónő meg véleményem szerint simán lenyúlná.
2011. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
59%

miért a takarítónő tudja a széfetek kódját????:O:O

Attól, hogy a szüleid széfje még beleteheted nem? Én is beletettem. Nem az, csak tényleg a mai világban ennyi pénzt nem szabad becsúsztatni a ruháink közé, vagy a szekrény sarkába:S:S sajnos.

2011. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%
Jah, oké félreértettem, szóval a takarítónő úgy nyúlná le, ha a szobádban van a pénz vagy valahol. Tehát nem a széfben. Az ilyet anyám már rúgta volna p.icsán az is tuti:P
2011. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a bank a megoldás. Én amikor 18 éves lettem, megkaptam a rám kötött életbiztosítás (?) összegét, ami több, mint egymillió volt. Mivel a későbbi orvosi praxisom megvételéhez minden fillérre szükségem lesz, így betettem a bankba, és mivel szerződésben vállaltam, hogy x évig nem nyúlok hozzá, így viszonylag nagy kamatot adnak rá. Mivel a te esetedben is egy nagyobb összegről van szó, amire remélhetőleg még nincs szükség, szerintem te is kösd le ilyen módon. Egy otthoni széf nem ad kamatot, a bank viszont igen.
2011. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

irigyellek ...

emlékszem amikor az én ballagásom volt(10 évvel ezelőtt), kaptam egy fényképezőgépet...no de nem is digitálisat, hanem hagyományosat, abból is a leggagyibbat...


Tedd félre, bankba. Hosszabb távra nem, max 1/2-1 évre érdemes lekötni, attól függően hogy mész-e tovább tanulni vagy sem. Ott bármikor jól jöhet...


vagy add nekem :))))

2011. máj. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem tudod elkölteni XDXD

Én, ha lenne ennyi pénzem, "tudásba" fektetném. Elvégeznék belőle egy nyelvtanfolyamot és megszerezném hozzá a nyelvvizsgát, aztán 50 ezer el is menne belőle :)

2011. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szeptemberre kelleni fog vagy 150 ezer.
2011. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

A bankos dolog után már nézek. Valaki valami konkrétat tud? Hogy melyik banknál érdemes és mit?

Esetleg tőzsde? Arról mit gondoltok?

2011. máj. 2. 14:55
 19/22 anonim válasza:
Én vennék belőle otp autónyereménykönyvet
2011. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

vannak független vagyoni tanácsadók, akiket fel tudsz keresni. Ők az egész pénzpiacot nyomon követik és a banki termékeket ismertetik, ráadásul neked nem kerül pénzedbe.

hova valósi vagy?

2011. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!