Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mibe érdemes most fektetni a...

Mibe érdemes most fektetni a pénzt? Kb 1-2. misiről van szó.

Figyelt kérdés
úgy hallotam most a bankok kicsit meglesznek szorongatva, a 180ftos frank visszalépéssel. és félek, hogy esetleg itt is elkezdődik a bank csőd roham...
2011. szept. 10. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
ház, telek. Mélyponton vannak az árak. Sztem már csak felfelé megy az ingatlanár.
2011. szept. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
32%
Hú de nagy lángész vagy! Ha kezdenek bedőlni a bankok akkor már rég cseszheted bármiben is van a vagyonod. A kutya se fogja megvenni, ha meg mégis akkor csak elértéktelenedett pénzt kapsz cserébe.
2011. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szóval, lehet tényleg el kéne mennem az országból, vagy legalábbis valami külföldi valuta jobb választás lehet.
2011. szept. 11. 03:59
 4/5 anonim ***** válasza:
A befektetés lényege, pont az, hogy az értéktelenedő forintot értékálló valamire cserélje. Aranyba is fektethetnéd. Már 2000 éve van ára!
2011. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg valamibe ami pénzt termel, vagy spórol, hosszútávon. Pénzügyi instrumentumba jelenleg nem fektetnék. Pedig szoktam, de jó lesz nekem a részvény akkor is mikor fele ennyibe kerül...


Tuti tippeim:az energiaárak mennek ki a plafonon, sajnos.


pl. energiatakarékos izzók fél év alatt megspórolják az árukat, ebbe mondjuk a ház méretétől függően befektethetsz olyan 10 ezret is.(nálam megvan)


Víztakarékos cucc (perlát) az összes csapra. Még nem számoltam, de kevesebb mint egy ezres, és tuti pénzt hoz vissza.


Energiatakarékos háztartási gépekre cserélném az öreg vackokat (Persze szigorúan utána számolva, hogy mennyi kadásés mennyit spórolsz rajta) (sajnos albérletben lakok, de azt a hülye 30 éves ugrálós vízzabáló mosógépet másképp lecserélném)


Esetleg a ház hőszigetelésére költenék, a mai gázárak mellett %-ban az is sokat hozhat.(már ha van házad)


Hogy mire még? Vegyél egy füzetet, bevételeid, kiadásaid vezessed, meg a rezsi óraállásokat. Hidd el nekem megéri.

(én először elcsodálkoztam, hogy mennyit költök, ez már bő másfél éve volt)


Más: Én netezéshez olvasáshoz, utazáshoz vettem egy öreg használt laptopot 30 ezerért. Rátettem a Puppy linuxot, mert a win dög lassú volt. Aztán így ez 5ször kevesebb áramot fogyaszt, mint az asztali gép. Napi sok óránál már számít!


Még: attól függ mivel foglalkozol, esetleg azzal kapcsolatban valami hasznos dolgot, ami pénzt hoz.


A többit: Hát a múltkori válságban is mindenki azon aggódott, hogy jaj oda ne vesszen a pénze a bankból... (én is) aztán mégse veszett oda... szóval betétbe nyugodtan. Részvénnyel én még kivárok, már így is buktam egy kicsit mire ki bírtam szállni.

2011. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!