Valaki felvett hitelt a nevemre. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Valaki megszerezte a személyimet, és felvett 20 ezer hitelt. Már visszakerült hozzám a személyim, de mit tehetnék? Valahogy beperelni vagy visszacsinálni, van erre jogszabály?
2011. ápr. 28. 01:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem lényeges???

Nagyon is az. Hozzákerült minden adatod, és úgy vett fel hitelt, mintha te tetted volna. Ezzel így nem sok mindent lehet tenni, mert az okmányokat tilos zálogba adni, így szerintem még pernél se lenne sok esélyed.

2011. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

" hát az igazság az hogy én adtam neki kölcsön egy pár okmányomat(személyi, lakcímkártya,...) zálog fejében, de ez most nem lényeges."


Igazad van! nekünk nem lényeges..Neked az lesz,mert most szépen visszafizetheted a hiteltartozást..Jobban is jársz ha nem fenyegetőzöl bírósággal,mert a pert nemcsak elveszted,de még meg is büntetnek mert a hivatalos irataidat átruháztad másra..

Tudod az ilyen emberekre mondják hogy

"Aki hülye az meg is érdemli"..

2011. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy!! Most már fizess, ha kölcsön adod az irataidat. Eszem megáll,hogy lehet ilyet csinálni?
2011. ápr. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, mert önszántadból adtad oda neki még azt se mondhatod hogy kényszeritett vagy ellopta. Igy most az a hitelt a magadénak tekintheted. És örülhetsz, hogy nem mondjuk 2 milliót vett fel.. mert azt is te fizetnéd. És ha megteszed lehet az is lesz a következő lépés... ő elkölti a pénzt te meg visszafizeted.
2011. jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!