Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Unicredit banknál "kamatmentes...

Unicredit banknál "kamatmentes" hitelt vett már fel valaki?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amikor a banktól felhívnak, hogy "kiválasztottuk mint leghűségesebb ügyfelünket és adunk önnek egy hitelkártyát" ezzel 300 ezer forint mínuszig kamatmentesen lehet vásárolni. Ezt hangoztatták a bankban is amikor átvettem a hitelkártyát. Ezután minden vásárlásnál ráraktak több mint 32% kamatot. Járt már vki így? Az ügyfelek tudatos megtévesztése miatt lehet perelni a bankot?
2011. ápr. 14. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb nem kellett volna elolvasni a részleteket? Csak bizonyos esetekre kamatmentes, ha az elszámolási időszakig visszafizeted a tartozást(gondolom ez néhány nap általában de nem olvastam el, mert engem nem érdekel). A dolgok nem úgy működnek ahogy gondolod, hanem ahogy le van írva.
2011. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Senki nem tévesztett meg, a hitelkártya csak akkor kamatmentes ha a vele vásárolt összeget visszafizeted a következő hónap megadott időpontjáig. Egyszerűen nem értem az emberek butaságát.
2011. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kamatmentes, ha X napon belül a TELJES hitelt visszafizeted. Apróbetűs rész... A szerződés el nem olvasása nem megtévesztés.
2011. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érthetőbb legyen:

16-os betűméret: ÁTADUNK ÖNNEK EGYMILLIÓ FORINTOT.

6-os betűmérettel alatta: két héten belül átadja az egyik veséjét.

2011. ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem megtévesztés, amúgy én sem értem, én már 16 évesen képben voltam ezzel kapcsolatban, hogy anyáméknak minden hónap X napjáig utalni kellett a hitelkártya tartozást, különben jött a nagy kamat. Ez benne van a szerződésben, a te bajod, ha nem olvastad el, nincs itt semmi megtévesztés.
2011. ápr. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát igen ha a lustaság fájna, már ordítanál...


1. sz. szabály:

addig ne írj alá semmit ameddig végig nem olvastad! Ha az ügyintéző vágja a pofákat akkor megfogod a papírt és félre ülsz... nem úgy megy hogy elhiszed amit mondanak...

2011. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azert aki a 6-os es 16-os betumeretrol oszt, annak jelzemhogy en egyetlen perc alatt megtalaltam a google-ben keresve, az unicredit oldalan, hogy meddig kamatmentes ez a hitel. Ja, hogy analfabeta a kerdezo? Hat akkor irastudo ismerose jelenleteben tegye oda az x-et, miutan az elolvasta.


A masik, hogy ha analfabeta is a kerdezo, akkor is gyanakodnia kellett volna, hiszen az ingyen ebed mindig gyanus. Nem mondom, hogy sosincs ingyen ebed, de a minimum az, hogy rajojjunk, mitol eri meg a vendeglatonak az az ingyen ebed.

2011. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azert aki a 6-os es 16-os betumeretrol oszt, annak jelzemhogy en egyetlen perc alatt megtalaltam a google-ben keresve, az unicredit oldalan, hogy meddig kamatmentes ez a hitel. "

Na igen, ez lenne a természetes. Ha már úgyis itt eszi az embereket a neten a fene, érdekes módon ezt az oldalt valahogy megtalálják, de hogy a google-n keressenek, az valamiért nem megy. Ez abból is kiderül, hogy némelyik kérdést félóránként felteszik, félóránként válasz is érkezik rá.

2011. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!