Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Utalhatnak nekem így pénzt?

Utalhatnak nekem így pénzt?

Figyelt kérdés
az érdekel, ha utalnak pénzt nekem muszáj kiderülnie h az az én bankszámla számom? mármint ha tudja a számlaszámom vki akkor tudja a nevem is? vagy visszanyomozható???
2011. ápr. 9. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
hogy utalhassanak, mindenképpen kell a bankszámlaszámod!
2011. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Utalásnál kérik a nevet, hogy kinek küldik a pénzt, de nem értem miért félsz hogy kiderül a neved, csak a neved és a számlaszámod derül ki semmilyen más információ (kivéve hogy melyik banknál vezeted a folyószámlád)
2011. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a bankszámla számomat szívesen megadom, hogy utalhassanak nekem, csak azt nem szeretném, hogy tudják a nevemet.
2011. ápr. 9. 17:27
 4/10 A kérdező kommentje:
tehát kaphatok úgy pénzt, hogy nem derül ki a nevem? hogyan??
2011. ápr. 9. 17:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
No már megint egy vaterás csaló akinek nincs pénz a pucájában lekezelni az elégedetlen vásárlókat...
2011. ápr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
na ilyenről még véletlenül sem volt szó...
2011. ápr. 10. 01:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát elég gyanúsan hangzik, hogy valaki úgy akar a számlájára pénz, hogy nem akarja elárulni a kilétét!

Ez nem tűnik tiszta ügyletnek.

2011. ápr. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát pedig higgyétek el, hogy csak egyszerűen kíváncsi voltam, nem igazán vagyok jártas az internetes utalgatásokban, de persze ha ti jobban tudjátok akkor egy csalód vaterás, rosszmájú és még talán spammer is vagyok..
2011. ápr. 10. 12:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudnak neked utalni, ha a nevedet és a bankszámla számodat is tudják. A kettő ha stimmel, akkor utal a bank. Máskülönben sokkal több tévesen elutalt pénz lenne, ha elírja valaki a számlaszámot, ami nagyon sűrűn előfordul.
2011. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!