Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Manapság sokat hallani a...

Manapság sokat hallani a deviza alapú hitelről. Euróban gondolkodtunk, ha már úgyis bevezetik. Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
Mindenki tart a deviza alapú hitelektől, mégis van aki így vesz fel kölcsönt. Ha megnézzük még így is olcsóbb mint a forint alapú hitel.
2009. febr. 28. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig inkább a deviza, mint a forinthitel. Még ezzel a nagy drágulással is olcsóbb.
2009. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mindenképpen megéri, legalábbis hosszútávon. Az euró most túlárazott és az is marad a következő egy-másfél évben, azaz megmarad a 300-as szint környékén.

Ha most veszel fel mondjuk 20e eurót 300as áron, akkor 6 milliót kapsz kézhez, de ha mondjuk 2 év múlva leesik 280-ra akkor már csak 5 millió hatszázezret kell visszafizetned. Ez akár 10 havi részlet is lehet.


De mindenképpen konzultálj egy hitelközvetítővel, 15-20 ezer forintért megszerzi neked a piacon található legjobb hitelt. NE A REKLÁMOKNAK HIGGY.

2009. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem 2009-ben egyáltalán nem kellene semmiféle hitelt felvennie senkinek, nem is értem, hogy egyeseknek még hogy juthat ilyesmi az eszébe. Bármelyik pillanatban munkanélküliekké válhattok. Erre az esetre kellene tartalékokat felhalmozni, nem pedig eladósodni.
2009. márc. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!