Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy fizessem vissza a tartozást?

Hogy fizessem vissza a tartozást?

Figyelt kérdés
Van egy jelzálog alapú szabad felhasználású kölcsönöm és egy személyi hitelem a kettő együtt kamatokkal együtt 6 millió forint.A volt férjem nevén van mind a 2 kölcsön együtt vettük fel de az én ingatlanom a fedezet aminek csak a fele az enyém a másik fele a testvéremé.A lakásban a szüleim élnek.A volt férjemtől nem tudja a Bank tiltani mert már tiltva van a fizetése így nálam próbálkoznak.Én fizettem amíg tudtam de egyedül nagyon nehéz volt mert kb 80ezer a két kölcsön törlesztő részlete.Jelenleg gyesen vagyok a 4 hónapos babámmal munkahelyem nincs.Milyen megállapodást tudnék kötni a bankkal ha fizetni szeretnék ha csak minimálisat is.
2011. ápr. 6. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
BÁR listán vagytok már? Mert ha nem, esetleg érdemes lenne megpróbálni kiváltani a hiteleteket. Gondolom Ti zálogkötelezettek vagytok, a férjed meg adós. Vagy Te is adóstárs vagy? Melyik bank?
2011. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
GYES-ből nem tilthatnak. Max az ingatlanodat árverezik el. Menjetek be a bankba és próbáljatok valami új hitelkonstrukcióra átváltani.
2011. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

gondolom még arra sincs pénzed, hogy elhagyd az országot.

gyógyszerezd be magad, más kiút már nincs.

2011. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy BAR listára tettek már.A volt férjem az adós én adóstárs a tesóm meg zálogkötelezett.A Budapest Bankban van a jelzálog a személyi kölcsön meg a Takaréknál.
2011. ápr. 6. 20:09
 5/6 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Az egyetlen kiút egy munka és a bank nagylelkűsége, hogyha látja, hogy elkezd dolgozni az ember és tenni akar azért hogy fizetni tudjon, akkor lehet méltányolják és segítenek valamit. Egyébként sajnos veszett fejsze és ténylegesen árverezés következik.
2011. ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

19:57-es válaszadónak gratulálok.

Én nem tudok okosat hozzászólni, inkább meg se szólalok, de amit te írtál, az mindenképpen baromság!

Hogy írhatsz ilyet akárkinek is, hogy gyógyszerezze be magát???

Inkább ne írnál semmit, ha már értelmeset nem tudsz!

2011. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!