Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy személyi hitelem amit...

Van egy személyi hitelem amit 15.000ft-tal kezdtem és most a válság miatt, 25.000ft-tal fizetek! Adósok börtönébe juthatok?

Figyelt kérdés

A Gyedem 60.000ft ha igy folytatódik nem fogom tudni fizetni!!

Majd éhen halunk a kisfiammal együtt!!

Már komolyan mondom állandóan idegbeteg vok!!

Az a tervem hogy a bankhoz bemegyek és közlöm nem tudok fizetni csak havi 10.000ft meg nem is vagyok hajlanó,mert lassan a Gyedem csak a hiteltörlesztésre fog elmenni!!

Mit csináljak nagyon kétcségbe vagyok esve!!!!!

Segítsen valaki valami ötlettel

Ha nem fizetem börtönbe visznek??

Mert foglalni semmit nem tudnak tőlem nincs semmi a nevemen!!


2009. febr. 24. 22:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem teszem bölcsibe!!!

Hely sincs!

amugy meg mondom azt fogom csinálni hogy átviszem más bankhoz a Gyedemet és a Családit és havo 10.000ft fogok utalni az Otp.nék azt ennnyi!!

2009. febr. 26. 20:24
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem vagy elég felnőtt, mikor azt mondod, hogy bölcsibe biztosan nem viszed, csak odavágod, hogy nincs hely. Honnan tudod, mikor eleve elutasítottad, hogy bölcsibe vidd, tehát valószínű utána sem kérdeztél. Pedig az előző hozzászóló nagyon jó tanácsot adott! Az, hogy 4 órában dolgozol és délig bölcsiben van a gyerkőcöd nagyon jó megoldás. Tényleg jobb annál, minthogy nem jut majd pénz ennivalóra sem. És még a hitelt is tudod törleszteni, nem leszel idegbajos, és a gyerekednek is sokkal jobb lesz, ha kiegyensúlyozott az anyukája, nem egy idegbeteg. Lassan majd felőrlődsz a pénztelenségben, ha most még nem is, és annak a gyerek látja kárát így is-úgy is. Tudom, hogy nehéz a babától elszakadni, nekem is kettő van. De tessék cselekedni, hogy elmondhasd, hogy te minden tőled telhetőt megtettél! Akkor majd lehet siránkozni, de addig felesleges, mert megoldódni nem fog semmi, csak legfeljebb lelki támaszt kapsz. Nincs lehetetlen csak tehetetlen!

2009. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!