Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy személyi hitelem amit...

Van egy személyi hitelem amit 15.000ft-tal kezdtem és most a válság miatt, 25.000ft-tal fizetek! Adósok börtönébe juthatok?

Figyelt kérdés

A Gyedem 60.000ft ha igy folytatódik nem fogom tudni fizetni!!

Majd éhen halunk a kisfiammal együtt!!

Már komolyan mondom állandóan idegbeteg vok!!

Az a tervem hogy a bankhoz bemegyek és közlöm nem tudok fizetni csak havi 10.000ft meg nem is vagyok hajlanó,mert lassan a Gyedem csak a hiteltörlesztésre fog elmenni!!

Mit csináljak nagyon kétcségbe vagyok esve!!!!!

Segítsen valaki valami ötlettel

Ha nem fizetem börtönbe visznek??

Mert foglalni semmit nem tudnak tőlem nincs semmi a nevemen!!


2009. febr. 24. 22:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja nem irtam a legfontosabbat hogy a kisfiam 6 hónapos!!
2009. febr. 24. 22:31
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk rosszabb ha ez vigasztal. 89 ezer forintos keresetem mellett 95 ezer lett a hiteltörlesztés és 65 ezer a gázszámla és nem tudom mit tudnék tenni.
2009. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát nem vigasztal ,nagyon sajnálllak !

Katasztfa ami itt megy,azt hittem hogy boldogan fogok babázni erre tessék lassan nem tudok kifizetni semmit!

Nem tudom milesz Magyarországgal!!

Éhen fognak halni az emberek!!!

köszike a válaszodat

Nagyon el vok keseredve

2009. febr. 24. 22:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Már régóta nincs magyarországon adósok börtöne!

A bank majd behajt rajtad amit tud, és ennyi. Legfeljebb még felkerülsz a BAR listára. Kérj a banktól futamidő módosítást, így lecsökkenhet a törlesztő részlet.

2009. febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen bárlista már nem érdekel!!

Denem kérhetek futamidő hosszabítást ugyanis maximális időre vettem fel!!

7 évre!!

de be fogok menni és közlöm velük csak 10.000ft tudok fizetni ennyi aztán bekaphatják!!

Egyszerüen nem tudok jobbat

Nagyon köszike neked is a választ

2009. febr. 24. 23:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkepp menjel be a bankba, akar mar holnap, beszelj a fiok igazgatojaval, es mondd meg neki, mi a helyzet. Sokkal jobb, ha fizetsz 10000 Ft-ot, minthogy mennenek a felszolito levelek. Hidd el, most a valsagban nem te vagy az egyeduli, aki a bankba jar, mert nem tud fizetni.

De a lenyeg, hogy te legalabb bemesz, es beszelsz veluk, es kerd meg, hogy csak 10000 Ft-od van.

2009. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a BAR listás.

Ha csak pár forintot is törlesztessz, de azt rendszeresen, akkor már bizonyítod azt, hogy törleszteni akarod, ezért nem leszel végrahajtható.

2009. febr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

az a baj, hogy a 10e törlesztés valószínűleg a kamatra sem lesz elég, ami azt jelenti, hogy elkezd nőni az adósságod. legalább annyit kellene törleszteni, hogy legalább a kamatokat fizesd, különben rövid idő alatt még nagyobb bajba is kerülhetsz.


de mindenképpen menj el a bankba nekik annál minden jobb, mint hogyha végrehajtaniuk kellene.

2009. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!!

hát igyekszem ,de ha nem lesz miből!!!

MaJD meglátjuk

2009. febr. 25. 18:29
 10/12 anonim válasza:
78%

Szia!

Ahogy kiveszem szavaidból egyedülálló vagy és nincs segítséged.Ne keseredj el,szedd össze magad és hidd el jönni fog a segítség.Bízz magadban és jönni fog a megoldás.Gyermeked erőt ad mindenben és érte úgy gondolom bármit megtennél.A babókád 6 hónapos(és tudom ez kegyetlenül hangzik) mehetne bölcsibe és 4 órában dolgozhatnál valamit.Az még kegyetlenebb,ha nem tudsz neki majd enni adni bár(remélhetőleg) még szopizik.Akár bedolgozást is vállalhatnál pl. csomagolás,borítékolás.Ne hagyd,hogy elvegyék tőled az anyaség örömét,ebben a helyzetben is használd ki anyaságod és küzdj,mint egy anyatigris!

2009. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!