Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ez miért nem engedélyezett ha...

Ez miért nem engedélyezett ha paypalon szeretném magamat hitelísíteni?

Figyelt kérdés

Ebay-en csak paypallal lehet fizetni az estek többségében, ezért regisztráltam paypalra, de amikor megszeretném erősíteni, ellenőriztetni akarom a kártyát(bocsi nem tudom jobban megfogalmazni) azt írja ki, hogy a kártyakibocsájtó megtagadja a folyamatot: This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department.

Most akkor mit csináljak? Mi lehet a probléma? be kellene mennem a bankba? mit mondjak?

Elnézést, de még nagyon kezdő vagyok, nem nagyon tudom, hogy mennek itt a dolgok. + még egy kérdés: Ebay-en mennyi idő után jön meg kb a rendelt cucc ingyenes szálítással? Nagyon szépen köszönök mindent!!! Legyen szép napotok!:)


2011. márc. 20. 13:13
 1/1 A kérdező kommentje:
ja és takarékszövetkezetes vagyok, VISA kártyám van.
2011. márc. 20. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!