Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megkapom a pénzem? (Kérdésed...

Megkapom a pénzem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Reggelt! Múlt hét pénteken szerettem volna felvenni 25ezer pénzt automatábol (erste). Kiadta a kártyát de a pénzem elfelejtett kijönni. Gép kiírta h technikai okokból nem üzemel, se bizonylat semmi. Felhívtam őket (este volt, zárva voltak) elmondtam mi történt, visszanézték az adatokat, azt mondták, hogy a tranzakció sikeres volt, nem tudnak mit csinálni, menjek be a bankba mondjam el a problémám. Pénzre aznap este szükségem lett volna, természetesen leszarták. Héten nem sikerült bemennem munka miatt, ma délelőtt megyek be. Mire számítsak, járt már valaki közületek így? Válaszotokat előre is köszi!
2011. márc. 18. 05:11
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Igaz még így nem jártam, de szerintem meg kell kapnod. (remélem) Hisz be van kamerázva, látszana ha kiveszed-elveszed a pénzt. (Gondolom én.)Majd írd meg mire jártál!
2011. márc. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszod, majd megírom. Ha nem kapom meg akkor asszem egy bankszámlával szegényebbek lesznek. Nem mintha csődbe mennének miatta:D
2011. márc. 18. 05:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Kegyetlenül ki kell verni a balhét, csak ugy fogsz valamit is elérni. Nekem is volt problémám az erste-vel, b´ár nem ilyen durva. Megoldották, és diszkréten megkértek, hogy ne reklámozzam az esetet.
2011. márc. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemvolt semmi gond. Köszi a válaszokat!
2011. márc. 18. 09:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2011. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!