Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol lehet találkozni uzsorással?

Hol lehet találkozni uzsorással?

Figyelt kérdés
Mint mindenkinek nekem is pénzre lenne szükségem, viszon banktól nem megy. 500.000 ezer ft-ra van szükségem, viszon nagyon gyorsan (kb hétfőig), és baromira nem érdekelne, hogy a sokat szidott uzsorásoktól van, ha ők adnak. Viszont nem tudom hol lehet megtalálni őket...
2009. febr. 19. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A válasz a kérdésedre: Budapesten számos oszlopon, közlekedési csomóponton lehet találni olyan hirdetést (olykor kézzel írva), hogy gyors kölcsön BAR listásoknak is. Na azok tuti uzsorások. A Keletiben a pénzváltó mellett olykor leszólítják az embert rosszarcú urak, hogy eurót olcsón akarok-e. Ezek seftesek, de tuti uzsoráznak is, vagy ismernek olyat.


De ha lehet egy megjegyzésem, akkor ne tedd ezt. Nem véletlenül szidják őket. Az uzsorával az a baj, hogy se papír, se semmi nem készül róla, sem a visszafizetésről. Az uzsorás megtudja a címedet (gyakran háznál adja a pénzt), megismeri a családod, és sokkal, sokkal többe kerül megszabadulni tőle, mint amit felveszel. Hiába fizettél vissza mindent ötször, még mindig "úgy emlékszik", hogy van tartozásod, és onnantól nincs menekvés a nagydarab emberek elől.


500000 forint a végén sokmillióba fog neked fájni, ház, család, minden elúszhat rajta.


Ha ez neked számít, akkor ne végy fel uzsorakölcsönt.

2009. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ERtem en ezt, de ugy latom nincs mas valasztasom, ha lenne, akkor nem mennek bele egy ilyenbe.. egyszerüen nincs mas valasztasom.... nincsen semmim, ugyhogy bank nem fog adni, az biztos... es en sajnos ilyen hirdeteseket sem lattam, de igyekszem nyitott szemmel jarni... de ha van jobb ötleted...
2009. febr. 19. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:
ismerősöktől kölcsönkérni? Mennyi pénz kellene?
2009. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, most olvasom, 500 ezer. Haladékot, részletfizetést semmit sem tudsz kérni?
2009. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mar mindent megprobaltam, egyertelmü, hogy az utolos utani probalkozas, ha az ember idaig eljut, hogy mindegy kitöl, mindegy mennyit kell visszafizetni, de penz kell...
2009. febr. 19. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:
:( az uzsorást jól gondold meg, mi van ha nem tudsz nekik sem fizetni??? nem egy leányálom, rádaásul nyomják ám rá a "kamatot".
2009. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!