Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vaterára hogy tudok az OTP...

Vaterára hogy tudok az OTP internetes oldalán pénzt utalni?

Figyelt kérdés
A számlaszámot tudom, viszont hova kell írnom a saját ügyfél kódom? Illetve a Kedvezményezett nevéhez illetve az átutalás közleményéhez mit írjak? A közleményhez írjam az ügyfélkódom?
2011. márc. 3. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

1. / Belföldi ft átutalás inditása

2.,) Kedvezményezett neve: Vatera, illetve megváltozott a neve.. valami másra

3.) A Ügyfél kódot és ha van a vett terméknek még más azonositója akkor azt is / elválasztóval a Közlemény sorba kell irni..

2011. márc. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hogyha kedvezményezett nevének csak a Vaterát írtam be vajon így is rendben van?
2011. márc. 4. 10:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Vatera beirással is célba ér apénz, én is azt irtam be kb 2 hónappal ezelőtt...
2011. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert alapvetően nem a kedvezményezett név alapján azonosit az OTP, hanem a bankszámlaszám alapján.
2011. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csakmert még csütörtök este átutaltam, amit igaz az otp csak péntek reggel nyitáskor küldött el. Szóval se a hétfő se a mai munkanapon nem történt semmi hisz még mindig nem vagyok ellenőrzött felhasználó. Hétvégén ugye meg a fű se nő:)
2011. márc. 7. 16:12
 6/7 anonim válasza:
a számlaszámodnál az utolsó 8 db 0-t is beirtad vagy csak a 2*8 számjegyet? mert én csak a 2*8at és még nekem sem törént semmi, pedig a net szerint már jóváirták az utalást:(
2011. máj. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem jó volt csak várni kellett. Lehet neked is várnod kell..
2011. máj. 13. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!