Mit lehet tenni, ha napi szinten zaklat a Bank?

Figyelt kérdés
Az egyik bank munkatársai (Bp)napi szinten zaklatnak, egy nap legalább 6-szor hívnak, még este 10 órakor és hétvégén is. Tény hogy 1 havi számlával el vagyok maradva, de ezért már jogukban áll folyton hívogatni előbb a mobilon, majd a munkahelyemen??? Vannak még ilyenek, akiket ennyiszer hívogatnak. Nagyon jó fizetésük lehet, ha megéri nekik ezt csinálni. De levelet meg egyet sem kapok. Ez a furi.
2011. febr. 8. 12:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
21:32-es vagyok...nah,ma csak 4 nem fogadott hívásom volt magántelefonszámról.....siralmasak...már kezdem azt hinni,ha nem fizetem a hiteleimet,összeomlik a magyar bankrendszer miattam....:DDDDD
2011. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Amikor belekezd a szövegbe,máris kikell nyomni......ennyi.Mehetnek a búbánatos anyjukba.
2011. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Na de ez borzasztó komolyan,hogy egyfolytában zaklatnak!!!!!
2011. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen ez borzasztó. És az a borzasztó, hogyha nem veszem fel a mobilomat, akkor hívnak a munkahelyemen, és az meg olyan kellemetlen. De tényleg lehet azt fogom csinálni, hogy felveszem, és ahogy elkezdi akkor kinyomom. Az már beszélgetésnek számít, nem???
2011. febr. 10. 07:51
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.A munkahelyeden nincs aki esetleg megmondaná ,hogy oda ne telefonáljanak?Végül is nem értem ezt az eljárást,aki nem az adós effektive,azt milyen jogon hivogatják?Szerintem az a zaklatás.Mint irtam,engem is hivogattak a nővérem tartozása miatt,aztán amikor hangsúlyt válltottam akkor befejezték.Egyáltalán ki találhatta ezt ki?Vagy van joga a banknak olyan számokat hivogatni,akiknek semmi köze az ügyhöz?Nem értem.
2011. febr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Elhiheted, hogy én sem tudok már velük normális hangnemben beszélni. De mindhiába! Ezekről lepereg! És ráadásul kértem már, hogy ne munkaidőbe hívogassanak, mert nem abból áll az egész napom, hogy az ő telefonjaikat fogadjam. De hát semmi. Ezek idióták! Biztos ilyen képzést kapnak. Nem is normális aki ilyen munkát választ!! ÉN tuti nem tudnám ezt csinálni.
2011. febr. 10. 09:02
 17/19 Eruthalion válasza:
Nekem anyiban van szerencsém, hogy a telefonomnak van egy funkciója, miszerint bizonyos csoportok bejövő hívását autómatikusan elutasítja. Így csak annyit látok, hogy 8-10 nem fogadott hívás ( B.zibank néven )Ez persze csak addig működik, amíg nem kezdenek el magánszámról hívni. Mellesleg beszéltem is velük, egyszer, és én tartottam magam ahhoz, hogy részösszeget befizettem, de ezen felül nem vagyok hajlandó velük tárgyalni az ügyről, mert a válaszom ott van a számítógépükben. Mellesleg szintén a Bp bankról van szó. Magánszámon egyszer keresett a bank, felvettem, mielőtt elmondta volna a dolgát, csak annyit hagytam mondani, hogyÜdvözlöm, ... vagyok a Bp. banktól, annyit mondtam, hogy köszönöm, viszont hallásra...
2011. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 b.adri1014 válasza:
Engem az OTP bank hívogat folyamatosan. 3000ft a számlám amivel el vagyok maradva. Éppen az előbb, 18.45-kor hívott " utoljára" naponta többször, másik számokról. Soha nem veszem fel. Én sem azért fizetek mert nem akarok, elhihetitek. Van h nem is csörget végig csak megcsörget.
2013. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Inkább arra gondoljatok hogy a telefonvonal végén egy ember ül, aki arról nem tehet hogy szar helyzetbe kerültetek... a bkv ellenőröket is divat fikázni, neki ez a munkája...
2013. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!