Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem kapok a providenttől...

Miért nem kapok a providenttől hitelt?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok,4 éve egy helyen dolgozok.havi 140 ezret keresek igazoltan,saját lakásom van.semmilyen hitelem nincs és nem is volt soha.70 ezret szerettem volna,most másodjára próbáltam de megint elutasították.mi lehet a baj?

nem kérek olyan válaszokat hogy ne vegyek fel....bla-bla...

nekem ez lenne a megfelelő mert nem akarok több pénzt felvenni a bankok meg nem adnak ennyire keveset.


2011. jan. 21. 14:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az áruhitel kártyánál a kamat 50% a készpénzfelvételre, plusz a kp felvétel költsége is ott van. Folyószámlahitel egyszerűbb és olcsóbb
2011. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

DE azt is tegyük hozzá hogy a hitelkártyánál csak akkor "telik le" a kölcsön ha egyösszegben befizeti. Legalábbis édesanyám havonta fizeti a felvett 100.000 Ft-ot és mivel egyben nem tudja befizetni így szinte csak a kamatot fizeti.


Valóban jó megoldás a hitelkártya ha az adott intervallumon belül vissza tudja kamatmentesen tölteni.

2011. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bankszámlára kapod a fizetésed?
2011. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igényelj a bankodnál hitelkártyát vagy hitelkeretet. A párom 130 nettóra 100 ezres hitelkeretet kapott. Pont arra jó, hogy ha ilyen kisebb összegek kellenek hirtelen, van mihez nyúlni. És ott költöd el, ahol akarod. Ja és ha a tárgyhó vége előtt visszanullázódik a számlád, akkor teljesen kamatmentes.
2011. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!