Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem kapok a providenttől...

Miért nem kapok a providenttől hitelt?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok,4 éve egy helyen dolgozok.havi 140 ezret keresek igazoltan,saját lakásom van.semmilyen hitelem nincs és nem is volt soha.70 ezret szerettem volna,most másodjára próbáltam de megint elutasították.mi lehet a baj?

nem kérek olyan válaszokat hogy ne vegyek fel....bla-bla...

nekem ez lenne a megfelelő mert nem akarok több pénzt felvenni a bankok meg nem adnak ennyire keveset.


2011. jan. 21. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Melyek a kölcsön folyósításának főbb feltételei?

legalább 18 éves életkor

bejelentett magyarországi lakcím (állandó vagy ideiglenes)

igazolt rendszeres jövedelem

személyi igazolvány (érvényes, állandó)

lakossági bankszámla (kivéve, ha az ügyfél az otthoni szolgáltatást veszi igénybe)


Ha ezeknek mindnek megfelelsz, akkor nem tudom miért utasítanak vissza...Esetleg elmaradt egy törlesztőrészleted valamikor?

2011. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tuti nem vagy BAR listán? Esetleg az providentes béna. Sok olyan sztorit olvastam már, hogy egyik ügyintézővel nem sikerült, másikkal meg igen.


Egyébként hitelkártyát bármelyik Tescoban, nagyobb üzletben intézhetsz 30 perc alatt. Az mindig ott lesz, ha baj van és nincs akkora THM, mint a Provinál. Ráadásul a boltos hitelkarikhoz csomó kedvezményt adnak.

2011. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

elsőnek:nem vagyok elmaradva semmivel,még nem vettem fel hitelt soha!így bár-os sem lehetek.minden feltétel stimm!

másodiknak:a hitelkártyás dolgot nem ismerem,de szerintem utána járok jó ötletnek látszik.

köszi nektek!

2011. jan. 21. 14:28
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem iszonyat szerencséd van hogy nem adott neked a Provident! Ilyen háttérrel mért pont a létező legrosszabb, legszemetebb helyen akarsz hitelt felvenni???



Kellene hogy legyen bankszámlád nem? Akkor kérj folyószámlahitelt v. hitelkártyát. Akkor bármikor mínuszba tudsz menni ilyen összeggel. 1 hét alatt el is intézik a dolgot.

2011. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tescoban és az Auchanban, meg még kismillió helyen igényelhetsz ún. bevásárlókártyát, ami tulajdonképp hitelkártya.

Ha nem költessz róla, akkor értelemszerűen nincs kamat, csak éves díj, ami olyan 6000 forint.

Ha vásárolsz vele, akkor egyrészt kapsz rengeteg kedvezmény, műszaki cikkek esetében akár 10%-ot is és ugyanúgy részletben fizeted vissza, mint egy normál hitel esetében. Ha pedig 45 napon belül fizeted vissza az elköltött összeget, akkor megint nincs kamat.


Nagyon előnyös. Nekünk 3 is van a családban, egyikkel pénzául bezinre kapunk kedvezményt, és sosincsenek anyagi gondjaink. Persze okosan kell csinálni, hogy a lehető legkevesebbet kapja a bank és ne kerülj adósságcsapdába.


Ja, és ha rendesen fizeted, akkor a bank mindig emeli a hitelkereted. Szóval 1000x jobb, mint a Provident.

2011. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
oké.megpróbálom.csak nem ismertem ezeket.tesómat kérdeztem és ő a providentet mondta.
2011. jan. 21. 15:04
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyen hitelkártyák kp felvételre nem jók, eszméletlen magas rájuk a kamat.
2011. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az igaz, de már szinte mindenhol lehet fizetni bankkártyával! És az ingyenes.

Ha pedig 500 alkalomból 1 szer nem sikerül kártyával, akkor nem olyan gáz az.

2011. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70ezret írt a kérdező. Gondolom kp kellene neki, mert ha valami kártyával megvásárolható dologról lenne szó, valószínűleg áruhitelnek nézett volna utána.
2011. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Felvesz automatából 70 ezret, egyszer ki lehet bírni a készpénzfelvétellel járó 2000 forintot.


De legalább mindig ott lesz neki a pénz, nem kell a Provival **arakodni, meg fizetni az 56%-os THM-et.

2011. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!