Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik ilyen, hogy a bedőlt,...

Létezik ilyen, hogy a bedőlt, felmondott hiteleken segítenek?

Figyelt kérdés
Valami olyasmiről van szó,hogy ügyvéd csoprt a bedőlt,felmonás előtt vagy alatt álló hiteleket "megmenti".A bankkal/bankokkal tárgyalnak és 2 évig(ami utána ismét hosszabítható) X összeget kell fizetni?Van ilyen vagy ez valami kamu és ismét a bajba jutottakat akarják átverni?!
2011. jan. 20. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez a bizonyos országos hitelmentő akció? Arról beszélsz?

Engem is érdekelne.

2011. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek néhány alig 8 általános végzettséggel felvértezett, gmail-es e-mail címes jóember semmissé tud tenni olyan szerződéseket, amiket a bankok sztárügyvédjei védenek? Ez egy hatalmas átverés, ebben egészen biztosak lehettek. Olvastam én is a hirdetéseket, hogy vissza lehet csinálni az egész hitelfelvételt még akkor is, ha már régen felmondta a bank és kilakoltatás alatt van az illető. HA-HA-HA


Semmiképpen NE DŐLJETEK BE ilyesminek! Ha valóban olyan hihetetlenül zseniális hitelmentő akciót szervezett volna bárki is, akkor annak hihetetlen nagy visszhangja lett volna a médiában. Még a csapból is ez folyna napokig. Ezzel szemben, mély hallgatás van az ügyben.

2011. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, a végzettségüket egész egyszerűen meg lehet nézni ha rájuk keresel a különböző közösségi oldalakon.
2011. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Ha arról van szó amit írtam az tényleg nagy kamu. Megírtam nekik, hogy érdekes módon a média nem cikkez róla, erre tették a hülyét. Pfff.. hát nagy biznisz lett ez is.

2011. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Újságban olvastam róluk(helyi újság).Felhívtam őket és a pasas "jól" előadja magát és ő jön ki valami környezet tanulmányozásra és az ügyvédnek ő a "jobb" keze stb.10ezer ft-t kell azért fizetni,hogy kijönn,25ezer ft szerződés módosítás,30ezer ft meg azt hiszem talán az ügyvédek.

Na ez!Miért nem lehet róla hallani a médiába?Miért verik át azokat az embreket akik már így is a kutya se..ge alatt van?Miért csapják be a szegény embert?Mit lehet elenük tenni?

2011. jan. 20. 20:14
 6/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Azért, mert egy elkeseredett ember mindenre rávehető. Ebből most sok van és üzletté vált. Jó üzletté...

2011. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ilyen nincs de olyan van hogyha bemész a bankba ahol van a hiteled és látják hogy ténylegesen kompromiszumot szeretnél kötni velük akkor tárgyalo képesek de ezt neked kell megtenni mert ha ügyvédet fogatsz azt honnan fizeted tudom mert mi is most voltunk bent és közölték hogy aki bajban van annak ingyen mindent megcsinálnak szerzödés mod.devizárol forintra váltást de aki rendesen fizeti az kemény pénzeket fizet mindezért.volt olyan ember is aki546 napja nemfizeti a hitelt baj csak akor van ha már árverezést irtak ki a házra.
2011. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Lényeg:


"A Banki Hitel Károsultjainak Egyesülete arra hívja fel a figyelmet, hogy ez csalás. Ebben az ügyben a PSZÁF, a Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete is vizsgálatot folytat."

2011. jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a nyakkendős bűnözők módszerei egyre kifinomultabbak. Rájöttek, hogy sokkal többet tudnak úgy fosztogatni, ha "trendkövetők", ezért azokra a százezrekre fókuszálnak, akik fuldokolnak az adósságban, bármilyen segítő kéznek látszó valamit megragadnak. Ügyesen csinálják, mert kihasználják azokat a jogi kiskapukat, amik miatt sokáig megfoghatatlanok, betilthatatlanok, így kicsúsznak az ellenőrzések alól. Ilyenek pl a fogyasztói csoportok is, de őket mostanság nagyon szorongatják, ezért újabb módszereket agyaltak ki.


"Zseniális" ötlet részükről a bedőlt hiteleseket megfejni, hiszen ők most fokozottan érzékenyek minden segítségnek tűnő megmozdulásra.


Akinek problémája van a hitelei törlesztésével, az kizárólag a hitelt nyújtó bankkal egyeztessen, de lehetőleg ne utolsó perc utáni percben. Csak ott van lehetősége megegyezésre, alkura, de ha ez nem megy, akkor tovább egyezkedhet a behajtó céggel, majd a végrehajtóval is, de a keselyűket, hiénákat messze kerülje el.


egy hiteltanácsadó

2011. jan. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!