OTP-direkt - belépés?

Figyelt kérdés
OTP-direkt-szerződésen nem találom a belépési jelszót. Elég régen kötöttem, valaki tudna segíteni? Ezt a szerződéskötésnél kérik, hogy adjuk meg? Hány számjegyű?
2010. dec. 12. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
7 jegyű, és az első belépés után meg kell változtatni. A szerződésen sajnos nem szerepel, ha külön nem írtad fel.
2010. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az azonosító, amit először kell beírni, az a 7 jegyű szám, ami szerepel a szerződésen is. Úgy tudom azt nem lehet megváltoztatni, de nem vagyok benne biztos. Nekem legalábbis az van, ami a szerződésen is szerepel. Alatta kéri a jelszót, annak nem muszáj 7 jegyűnek lennie, bár azt hiszem legelőször egy 7 számjegyből álló számsort kellett megadni, azt volt kötelező megváltoztatni az első belépés után. Nekem betűk és számok, és nem 7 jegyű lett. Még az elején valamit elbénáztam, talán pont a megváltoztatásnál, sehogy nem tudtam belépni, nem fogadta el az általam helyesnek hitt jelszót. Bementem a bankfiókba, ahol kötöttem a szerződést, ott pár perc alatt megcsinálták. Akkor már mindegy volt mit adtam meg, de azt is meg kellett változtatni itthon az első belépés után. :) Szóval szerintem a szerződéssel együtt, amin a kód is rajta van, menj be a bankba, ott segítenek!

Üdv:

31/N

2010. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem még 6 jegyűt adtak annó és most is azt használom. Nem fogják megmondani a telefonos ügyfélszolgálaton se, sőt, ha besétálsz a bankba ott se: új szerződést írnak és új belépési kódot kapsz.
2010. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Érdekes, mert nekem az azonosítóm 6 jegyű, a jelszó 7
2010. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A belépési azonosító azoknál, akik régóta használják a szolgáltatást 6, az újaknál 7 jegyű. Nekem 6, anyámnak már 7 :) A jelszó ha jól tudom 6 és 16 karakter közötti, az eredetit a bank adja, azt meg kell változtatni-az enyém 8 karakter...
2010. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!