Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen pappirt kell ilyenkor...

Milyen pappirt kell ilyenkor csinálni, aláirni?

Figyelt kérdés

Szóval,egyetemista vagyok,pár hónapja adtam egy egyetemi barátomnak egy pénzösszeget,hogy rá két hónapra megadja,én voltam a hűje mert nem csinaltunk semmi pappirt akkor,pedig kellet volna,de megbiztam benne és gondoltam megadja.jo pár 100 euroról van szó...most már eltelt 9 hónap,és cask igéreteket hallotam,azóta már nem is vagyunk nagy haverek,én felhivtam a szüleit és elmondtam nekik,hogy a fiuk lóg nekem enyivel,elmondtam,hogy hogyan adtam,mert nem egyszerre adtam a pénzt,hanem kb 2 héten keresztül,a szülei ki voltak akadva,és mondták,hogy megbeszélik és visszahivnak.

ma hívtak,osszeszedik a pénzt,de nem biznak bennem,attól tartanak,hogy a fiukkal összejátszok,hogy belölük kiszedjen valami pénzt,és ezért akarnak közjegyzőnél pappirt csinálni,én pedig attól tartok,hogy ebből ne legyen nekem valami bajom végül,mert a kamat is bele van számolva ebbe az x összegbe,és ugye az uzsorakamat és bünteti a törvény,szoval a kérdésem az volna,hogy milyen pappirt csináltassunk amiből nekem nem eshet bajom???


2010. dec. 11. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista vagy? Pappír? Hűje? Atyaisten...

Mekkora kamatról van szó? az összeg többszöröséről? Leírjátok, hogy mennyit ad a srác neked, és ennyi, szerintem nem nagyon kéne részletezni.

2010. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!