Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy lehet az OTP oldaláról...

Hogy lehet az OTP oldaláról pénzt utalni?

Figyelt kérdés
Van egy kódom,de regisztrálni nem hagy,és nem igazodom el az oldalon.Tudna segíteni valaki?
2010. nov. 29. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A bankfiókban kellett kérned egy azonosítót és ott kellett megadni a jelszót.

A főoldalon a jobb felső sarokban tudsz belépni ( kell a bankszámlaszámod is). Ha beléptél akkor baloldalt lesznek ilyen lehetőségek, ott válaszd a belföldi Ft átutalást, azon belül az egyszeri átutalást. Töltsd ki az adatokat, tartsd kéznél a mobilod, mert kapsz majd sms-t egy azonosítóval, amit meg kell adnod, hogy végre tudd hajtani az utalást.

2010. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

otp direck ---a legfelső a csak általad ismert 6 számjegyű azonositó---alatta 8 számjegyű ügyféljelszó amit te és a bank is tud---alatta a szla.számod ami 16 számjegyű azt otp nél--utána bejelkezés.Ha nem akkor menj be a bankba és mond el hogy nem boldogulsz-

Otthon már nem kellett regelnem csak az otp direck oldalra fölmenni és a szükséges bejelkezési adatokat megadni!Elsőe kicsit macerás,de utána pofonegyszerű meglátod

2010. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindent telefonon intéztem,levélben kaptam egy 7 számjegyű titkos kódot,egyéb kódokról nem beszéltünk...miért ilyen körülményes minden?!Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!
2010. nov. 30. 10:05
 4/5 anonim válasza:

Akkor nem tudom milyen a Tiéd!Otp direct-t csakis és kizárólag személyesen lehet a bankban csinálni.Javaslom menj be személyesen a bankodba!!

Van nekem is egy Internetbank elnevezésű kártyám,de halvány lila fin.om nincs hogy mire jó az.

2010. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak elsőre tünik komplikáltnak!A Te pénzed biztonsága érdekében van ez a szigoruság.Amelyik nem ilyen szigorú ott lépten-nyomon hallani hogy lenyúlták a lét!!
2010. nov. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!