Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha van 3,5 millió forintom,...

Ha van 3,5 millió forintom, akkor, hogyan kellene befektetnem, hogy abból meg tudjak élni? Tegyem bankba? Vegyek egy vikkendet? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 15:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja és megjegyzem, én 1 millióval szintén ezt az "átforgatós" módszert akartam csinálni, de végül rájöttem, hogy ha belépek a lakáskasszába, az 1 millió nélkül is fizetni tudom, ezért beléptem és emellett TBSZ-el lekötöttem 5 évre a pénzem, csak én nem bankbetétbe, hanem valamivel kockázatosabb tőkevédett részvényalapba.
2010. dec. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igaziból a bankban tárolással az a baj, hogy hiába adnak 7-8 százalékos kamatokat, öt év múlva amennyivel több lenne, annál többel fog kevesebbet érni.
2010. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

09:16 nagyon igaz...


Hát 3,5 millió bőven kevés hogy ebből élj meg szerintem.

Ez inkább segítség a kezdetekhez, mintsem annyi pénz amiből meg tudsz élni hosszútávon...

2010. dec. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha nagyon ügyes vagy, a tőzsdén ebből megélhetsz. Persze nem dőzsölve, hanem az átlagfizetés alatt keresve...
2010. dec. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam, h megélni, hanem hogy havonta vagy évente vmi plusz származzon belőle, ami úgy jól esik az embernek a fizetése mellé. Köszi a válaszokat!!
2010. dec. 8. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!