Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál a legkedvezőbb...

Melyik banknál a legkedvezőbb deviza számla nyitása ?

Figyelt kérdés

Kezelési költség, pénzfelvétel, utalás esetleg kamatozás

Köszönöm szépen a segítséget.



okt. 19. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én eddig bàrhol néztem, mindemhol elég borsosak a költségek. Làtraszóló kamat meg màr végképp a vicc kategória ezeknél.
okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Revolut
okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint jobb itthon tartani?
okt. 20. 04:07
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem értem pontosan a kérdést.


Ha a célod a megtakarítás euróba, a deviza folyószámla nem arra való. Max ha magas euro likviditàsra van szükséged mert eurót akarsz költeni rendszeresen.

okt. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Arra értettem:

Van eurom készpénzben,de jobban szeretnék külföldön például kártyával fizetni,de azt nem szeretném ha forintról váltaná át a bank, erre szerettem volna megoldást.

okt. 20. 06:35
 6/12 anonim ***** válasza:
A valasz meg mindig a Revolut.
okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 krwkco ***** válasza:

"A valasz meg mindig a Revolut."

Csak olyan bank jöhet szóba, ahova a kérdező be tud sétálni és be tudja fizetni a kp eurót. A Revolut nem ilyen. :-)

okt. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 krwkco ***** válasza:

"Van eurom készpénzben,de jobban szeretnék külföldön például kártyával fizetni ..."

Attól is függ, hogy milyen forint számlád van. Egyes prémium számlákhoz ingyen lehet euro számlát nyitni. Pl. a Raiffeisennel a betéti kártyát is át lehet állítani a forint és deviza számlák között. (ez akcióban ingyenes volt. Nem tudom, hogy még most is az-e.)

okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 krwkco ***** válasza:
És kamat mindenütt nagyjából 0.
okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Prémium ügyfél vagyok/ hogy ez a kártyán is jelen van nem tudom/

Unicredit

okt. 20. 09:45
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!