Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem ad nekem hitelt az...

Miért nem ad nekem hitelt az OTP ha más bank ad?

Figyelt kérdés
2014-ben nyitottunk számlát az OTP-nél még gyerekként a szüleimmel. Azóta felnőttem, dolgozok több mint 2 éve. Szerettem volna folyószámla hitelt igényelni de elutasít a rendszer. Pedig nincs hitel (se diák se más), a fizetésem nettó 620 ezer ami évek óta az OTP-s számlára érkezik. 24 vagyok, nem szerencsejátékozok, normális, bejelentett munkahelyem van. Az Erste bank meg adott viszont személyi kölcsönt.. érthetetlen számomra.

okt. 19. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Konkrétan milyen számlád van jelenleg?
okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
A bankok saját egyéni szempontjaik szerint értékelnek, ezért lehet, hogy az egyik bank ad hitelt, a másik nem. Az OTP vessen magára, úgyis az egyik legrosszabb bank. Nem mintha az Erste annyira jó lenne, de az OTP-nél fényévekkel jobb.
okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet, hogy még junior számlád van, azért nem adnak?

Vagy bemész személyesen egy fiókba és megkérdezed, hogy mi lehet a probléma?

okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Sétálj be a bankba és kérdezd meg, szerinted ez itt az ügyfélszolgálat?
okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nincs junior számlám. Direkt váltottam más számlacsomagot. Voltam bent személyesen is. Azt mondta az ügyintéző, hogy ő se érti. Minden feltételnek megfelelek, nem vagy KHR listán. De a " bank belső szabályzata alapján" elutasít a rendszer.
okt. 19. 12:50
 6/6 anonim ***** válasza:
12%
Budos vagy, mar ismernek
okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!