Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megéri az OTP Gépkocsinyeremén...

Megéri az OTP Gépkocsinyeremény-betét ? Valaki nyert már? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

tegnap 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Az arról szól, hogy hosszú távon, kamat nélkül használják a pénzedet.


Reklámot láttam már, de érdekes módon az OTP BANK RT honlapján nem látom.


Én nem hiszek benne.

tegnap 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyanról aki nyert. Én nem ismerem személyesen, csak szüleim.
tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ismerek több olyat aki nyert még ezer éve. Az a lényege, hogy nem fizetnek kamatot a pénzedre, hanem a betéteseknek ki nem fizetett kamat egy részéből autókat sorsolnak ki. Poénból lehet venni kevés pénzért. Sok pénzből nem érdemes, mert ott már nagy a beáldozott hozam, és kicsi az esélye hogy nyerj.
tegnap 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogy.
tegnap 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az OTPnek megéri.
tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyilván az OTP-nek megéri, lévén egy profitorientált vállalkozásról van szó. Ha nem érné meg neki, nem lenne ilyen termék a portfóliójában. Az OTP-n kívül annak éri meg, aki olyan szerencsés hogy nyer, mindezt úgy, hogy a beáldozott hozama kevesebb mint a nyereménye értéke.
tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Játékként érdemes felfogni.


Ha most veszel 10 ezer forintért és akkora kivételes mázlid van hogy kisorsolnak akkor hurrá. Ha meg nem sorsolnak ki soha, akkor sem vesztettél sokat.


De ha most vennél pl. 10 millióért akkor is lehet, hogy a büdös életben nem sorsolnának ki. Viszont ekkora összegnél már elég jelentős kamatról (vagy egyéb hozamról) mondanál le.

tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak poénból venni párat rendben van. Befektetésnek nem jó.
ma 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én azon gondolkoztam régebben mikor állt itthon kb 300ezer kp, hogy 100at legalább átváltani euróba, majd vissza mikor jobb ára lesz, nem nagy nyereség van rajta, de a semmitől több, valamennyit berakni ebbe a gépkocsi nyereménybe. Mondjuk annyit néztem, hogy több összeggel lehet beszállni, minnél magasabb az összeg, annál nagyobb a nyerési esély, ezt nem át figyelembe venni. Ha jól rémlik még úgy sincs akkora nyerési esélyed, ha az olcsóbból veszel a drágább összegéig. Ki van azért ez is találva, meg rengetegen át se vették a nyereményt.

Másik részét meg hagytam volna kp.

Az egész mögött olyan megfontolás volt, hogy ha bármi van azonnal tudjam váltani vissza kp-ra. Sokan pakolják befele állampapírba is, vannak ott is amik jól hangzanak, mint befektetés, de 100ezer forinttal ott nem sok a haszon. Viszont ha csőd van, akkor az állampapírban lévő pénzeket benyelheti az állam, ez ott áll feketén fehéren. Ez viszont nem bizató dolog, mivel egyrészt háborús vészhelyzet is van nálunk, meg államcsőd van, csak nincs beismerve és még csak többet lopnak. Még tavasszal vagy hogy volt 53ezer milliárd forintnyi államadósság, amelynek nagy része kedvezőtlen kamatozású hitel. Nagyon durva ebbe belegondolni, hogy több, mint 50ezer milliárd (nem elírás) forint tartozásunk van. Én nem raknék állampapírba egy forintot sem. Ezek tényleg ha úgy ébrednek hoznak valami törvényt és berántják az egész összeget anélkül is, hogy azt mondanák, hogy államcsőd van. Vagy szimplán csak beismerik.

ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hintalow ***** válasza:

Párom egyik barátnője volt akkor mázlista, hogy valami pármilliót,ami èppen nem kellett neki, belerakott, ès pár hónapon belül nyert egy autót.

Simán első kèzből vègigèltem, mert kèrdezgette tőlünk is, hogy megtartsa vagy eladja.

Igy persze megèri, csak èppen a nagy többsèg soha nem nyer vele, ès mivel semmilyen kamatot sem fizet, igy èn nem ajánlanám.

ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!