Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel számlához ajándék...

Diákhitel számlához ajándék 41000Ft a Gránitnál? Ez, hogy is működik? 19/L

Figyelt kérdés

Tájékoztatóban az áll, hogy számlanyitás után 41000Ft ajándékot kap az ügyfél. Nos, én nem hiszem, hogy ingyen, csak úgy, osztogatnak pénzt, pláne nem a bankok..

Legtöbb bank valami kikötéshez köti, például X ezer forint vásárlás, vagy bejövő jövedelem stb.

Megnéztem, itt nincs. Tegnap kötöttem meg, a diákhitelem még nem érkezett meg, viszont a fent említett pénzösszeg sem.

Őszintén, nem vagyok nagyon rászorulva, bőven elég a diákhitel, de valaki tudna tájékoztatást adni, hogy ez, mégis, hogy működik?

Matematika tanárnak készülök, nem pénzügyi szakon... 😂



ma 12:21
 1/2 anonim válasza:
Matektanár, atyaúristen...
ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak apróbetűs részek, amik el vannak dugva a kondíciós lista legmélyébe.

Jól látod, a bank nem osztogat csak úgy pénzt. Abbólnad vissza neked valamennyit, amit rajtad keresett / fog keresni a "hűségidő" alatt.

ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!