Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Internetbankban ha utalok,...

OTP Internetbankban ha utalok, a bizonylaton hogy tudom megoldani, hogy a nevem is szerepeljen, ne csak a számlaszámom?

Figyelt kérdés

Most, mint az utaló adatai, csak a számlaszámom látszik, de a nevem nem.


Tudom, van amikor nem számít, de mégis jó lenne, hogy látszon.


Kérlek, ne írjátok azt, hogy így meg úgy hatóság előtt be lehet bizonyítani. Még szép! Meg azt sem, hogy nem számít ki utal, csak a címzett, az összeg és a közlemény! A kérdés nem erről szól.


Köszönöm a segítséget előre is!



tegnap 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miből gondolod hogy nem látszik, nekem bármikor bárkitől jön utalás, mindig látszik a neve. Ezt szerintem a rendszer automatikusan beírja.
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az en netbankomban a targyba lehet szoveget uzcsit irni.
ma 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fogadó félnél mindig megjelenik a küldő fél neve és bankszámlaszáma, s természetesen a közlemény rovat tartalma is.
ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a régi vagy az új internetbank? A réginél a letölthető visszaigazoláson rajta van a név, az újon nincs. Igazából szerintem nincs nagy jelentősége, az a fontos, hogy a közleményben benne legyen, hogy mit utalsz (számlasorszám vagy hasonlók) és, ha bármilyen probléma van, akkor arra tudsz hivatkozni.
ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!