OTP lehúz minket?

Figyelt kérdés

Havi szinten elpárolog a számláról 50-100 ezer forint. Eddig arra fogtuk, hogy biztosan nem írtunk fel pár dolgot, mindig beírtam többet kaja költésre az Excel táblázatba.


Most rendesen vezettünk minden pénzt és egyszerűen 50 ezer forint hiányzik a számláról, semmivel nem tudjuk megmagyarázni hova lett, mert napi szinten vezettük a kiadást.


Végig néztük az OTP számlákat és arra lettem figyelmes, hogy a fél évvel ezelőtti tartozás áll még mindig ott, annak ellenére, hogy előtörlesztés is volt. Be is mentünk mikor vonják le az előtörlesztés. Ez annyira nem történt meg, hogy még mindig a fél évvel ezelőtti tartozás van a számlán.


Azt tudjuk, hogy levon ilyen olyan kezelési költségre havonta több tíz ezer forintot, de azt is vezetjük.



ma 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem lehúzás csak gondolom az ügyintéző cseszett el valamit.

Kultúráltan meg kell kérdezni mizu van, teszel panaszt még az mnb-nél is. Aztán ha mindent helyretettek és jogos a panaszod visszakapod a pénzed.

ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem érted akkor, amit írtam. Havi szinten elpárog 50-100 ezer. Emellett fél évvel ezelőtti tartozást mutat minden hónapban úgy, hogy még elő is törlesztetünk. Voltunk már bent OPT-ben is.
ma 10:28
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
nem párolog el sehonnan semmi. Valamit elnéztek, vagy esetleg ők hibáztak. De ennyire ne legyél életképtelen. Menj be a bankba és kérd meg, hogy magyarázzák el mi merre. Száémoljátok ki egy kalkulátorban, de esetleg valakivel nézessed meg a számlád aki kicsit okosabb, mert az is lehet, hogy leégeted magadat.
ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Nézd meg az alkalmazásban, hogy egy hónapban mire költöttetek.


Amelyik tételt nem ismered fel, kattins rá, nézd meg micsoda. Ebből kiderül, mire megy el egy hónapban 50-100e, utána lehet tovább vizsgálódni.


Az előtörlesztés szerintem más téma, lehet az ügyintéző hibázott avagy félre értettél valamit. Említetted, voltál OTP-ben, mit mondtak?

ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy sok tétel nem kerül be azonnnal a tranzakció listába? Van ami csak napokkal később lesz lekönyvelve, addig is foglalásban van, azt máshol mutathatja az app. (nekem CIB van, OTP-nél nem tudom)
ma 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az érdekes, mert utolsó költés itt áll. Szerintem olvassatok el pár könyvet, ha már munkátok nincs, mert ez így nagyon gáz.
ma 11:11
 7/16 A kérdező kommentje:
Rátok fér, na cső
ma 11:11
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Bocs kérdező, segíteni akartam(akartunk), de látszik hogy tényleg baj van a fejeddel.

Akkor hőbörögj tovább!

ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Tragikus amikor valaki a saját bankszámlamozgásait képtelen értelmezni és nyomon követni… ha az illető eljutott az érettségiig, akkor ez az alap és középfokú oktatási rendszer kudarcát jelenti.
ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha mégis erre tévedne értelmes ember is, annak üzenem, hogy tudjuk jól, hogy kiírja mire költöttünk és mennyit tételesen. A többiek kíméljenek meg a teljesen felesleges kommentektől.
ma 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!