Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mekkor esélyeim vannak egy...

Mekkor esélyeim vannak egy ilyen hitelre?

Figyelt kérdés

Nyilván fogok bankba is menni hitelelbirálatot kérnide csak kiváncsiságból kérdezem itt nehogy majd ott földnek essek.

Egyedülálló vagyok 27 éves és lakást szeretnék venni.

470.000 a havi össznettó jövedelmem. A lakás 21.6 millió lenne kb. 12 millióm van önrész a többihez kéne a hitel.

Havi 100.000el számoltam a törlesztőt.

Mennyire vagyok szerintetek hitelképes?



szept. 15. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
50%
szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel megkapod, elég jó az önerőd, a törlesztő 15 évre inkább 90, ami a jövedelmet 20%-a, szóval rendben vagy, hacsak nincs letoltásod vagy más hiteles.
szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Kérdés hol van ez az ingatlan, mert nagyban függ ettől, hogy hány %át hitelezi meg a bank.
szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért ahol egy lakás 21 milla, az nem egy Kiskunbüdösfütykös, hanem legalább valami kisváros és van 55% önerő, szóval szerintem nem lesz gond.
szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!