Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal fiokhoz bankkartya...

Paypal fiokhoz bankkartya hozzaadasa?

Figyelt kérdés

Van egy Paypal fiokom, regisztaltam. A nationalität(nemzetiseghez) magyart alliottam be.

Szeretnem hozzafüzni a bankkartyamat -ami EURO- alapu.

De azt irja: Csak magyar forintban vezetett bankszámlát csatolhat.


Miert? EURO alapu szamlat miert nem csatolhatok hozza? Összefügg azzal,hogy a nemzetiseghez Magyart allitottam be, ha igen hol tudom megvaltoztatni?

Magyar a nemzetisegem, de külföldön elek, es dolgozom, ezert van Euro alapu szamlam.


Illetve hogyan tudok penzt ratenni a Paypal szamlalmra?



szept. 12. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Kártyából bármilyet csatolhatsz, tökmindegy, hogy Euró alapú-e, nekem is Euós kártya van csatolva

2. Szerintem te nem kártyát, hanem bankszámlát akarsz csatolni, abból pedig nem fog engedni csak magyar számlát csatolni

3. Fölösleges pénzt tenni a Paypal számlára, mert ha fizetsz, a kártyáról tudsz.

szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudok sajnos, mert egy adott oldalrol szeretnek rendelni, ahonnan csak Mastercard / vagy Paypal szamlaval lehet fizetni.

A rendes bankkartyam az nem Master Cardos.


Hogyan tudok kartyat csatolni hozza ami Euro alapu?

Vagy,hogy kerül a penz a paypalra?

Elnezest nem ertek hozza.

szept. 12. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
A Paypal-ra kell "Add a card"-nél hozzáadni a kártyát és utána Paypal-on keresztül ezzel a kártyával tudsz fizetni. Nem kell pénzt tölteni a Paypal számlára.
szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, add a card-nel kiirja nekem, hogy: Csak magyar forintban vezetett bankszámlát csatolhat.


Ez a problema, es ezert kerdezem mit kell beallitanom,hogy az Euro alapu kartyat rakjam melle?

szept. 12. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs revolutod, akkor 3 perc alatt létrehozol egy fiókot, s egy virtuális mastercard bankkártyát és fizetsz vele.


Ha van revolutod, akkor egy perc a virtuális kártya.

szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!