Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha egyik. Tartozás OM végrehaj...

Mirjam.1023 kérdése:

Ha egyik. Tartozás OM végrehajtás alatt van de kértem. Részletet de a munkahely is levontak én is befizettem az első. Részletet határidő előtt akkor azt az összeget amit a munkáltató. Levont vissza utaljak nekem?

Figyelt kérdés
szept. 12. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon zavaros az írásképed, mindenképp javaslom, végezd el legalább az általános iskolát.


Ha jól fejtettem kódot, akkor van egy tartozásod, amit részletekben kell törleszteni. Te átutaltad az első részletet, de egy részletet a munkáltatód is levont. A kérdésed, hogy visszautalják-e a korán törlesztett részletet.


A válasz: nem.

szept. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Én sem értem ebből a hányásból. Miről van szó és mi az az OM? A munkáltató pénzét miért utalnák vissza neked?
szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokat segítene, ha megírnád, hogy

• kinek tartozol

• mivel tartozol (jogcím)

• a kérelmed alapján mikortól szünetel a végrehajtási eljárás

szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!