Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi a számlavezetési díj...

Mennyi a számlavezetési díj az OTP értékpapír számlának?

Figyelt kérdés

Keresgettem a neten, de egyelőre nem találtam. Linkekre kattintva hibásan jönnek fel pl ez za oldal: [link]

Miért is ne? -.-

Itt meg persze hogy a lényeget nem írja ki: [link] - Nem érdekel a Nyugdíj Előtakarékossági számla, Tartós Befektetési értékpapír számla és a Tartós Befektetési Értékpapírszámla Deviza számlavezetési díja sem.

Az OTP Értékpapírszámla számlavezetési díja érdekelne.



#OTP #értékpapír #számlavezetési díj #értékpapírszámla #értékpapírszámla számlavezetési díj #OTP számlavezetési díj
szept. 6. 13:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jogos, ezt én értettem félre.


Igen, a befizetés valóban ingyenes bankkártyával.

szept. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A folyószámlámon lévő pénzre gondoltam, aminek egy bizonyos részét majd lekötném. Én úgy gondoltam, hogy az OTP-től utalni kell a Magyar Államkincstári értékpapír számlára, amely tranzakciónak díja van. És ezután vásárlom meg az értékpapírt az értékpapír számlán lévő tőkéből. Vagy akkor ezen állításotok szerint csak szimplán kártyás vásárlással is megtehetem mindenféle plusz díj nélkül?
szept. 7. 18:38
 13/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Nem muszáj utalni, kártyával is tudsz állampapírt venni.
szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!