Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi a számlavezetési díj...

Mennyi a számlavezetési díj az OTP értékpapír számlának?

Figyelt kérdés

Keresgettem a neten, de egyelőre nem találtam. Linkekre kattintva hibásan jönnek fel pl ez za oldal: [link]

Miért is ne? -.-

Itt meg persze hogy a lényeget nem írja ki: [link] - Nem érdekel a Nyugdíj Előtakarékossági számla, Tartós Befektetési értékpapír számla és a Tartós Befektetési Értékpapírszámla Deviza számlavezetési díja sem.

Az OTP Értékpapírszámla számlavezetési díja érdekelne.



#OTP #értékpapír #számlavezetési díj #értékpapírszámla #értékpapírszámla számlavezetési díj #OTP számlavezetési díj
szept. 6. 13:58
1 2
 1/13 krwkco ***** válasza:

Trükkösen vagy ostobán egy mellékletbe rakták.

[link]

szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ilyet is találtam: [link]


MÁP pluszban elhelyezett 1 millió Forint után 33.000 Forintot vonnak le. Ha ez igaz, akkor ez qrva sz4r!


Vagyis a közel 27,35% -os [ez még a régebbi MÁP+, 1,75% (első félévi); 2% (második félévi); 4,5%; 5%; 5,5%; 6% -os éves kamatok] összkamatból (273.500 Ft) levonandó ez a 33ezer forintos összeg.


Siralmas.

szept. 6. 14:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Epic life hack, Magyar Állampapírt nem tartunk bankon keresztül, mert Magyar Kincstárnál ingyenes számlavezetéssel tranzakciós díjak nélkül tartható.
szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És hogy kerül át a lekötni kívánt pénzem a Magyar Államkincstárhoz az OTP-s személyi számlámról mindenféle tranzakciós díj nélkül? Vagy ezen tranzakciós díjak mellett is vállalható a dolog?
szept. 6. 20:19
 5/13 anonim ***** válasza:

Az OTP értékpapír számla díja a rajta lévő értékpapírok értékétől függ. Nekem csak 1,2 millió van rajta, olyan 700 forint a számlavezetés negyedévente.

De állampapírt tényleg ne azon tarts, mert államkincstári számlán a számlanyitás, számlavezetés, kiutalás is ingyenes, és nincs a papírokon marzs, mint a banknál. Befizetni meg ingyen tudsz kártyával.

szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Létezik szerintem transzfer, de ha eladsz mindent aztàn atpakolod a szàmlapénzt és újra befekteted a MàK- nàl lehet még úgy is kevesebbet buksz, mintha még évekig fizetnéd az otp röhejesen magas díjait.
szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
OTP banknál nem tartunk semmilyen befektetést mert rohadt drága, lehúzós cég. Az a nyugdíjasoknak van, hogy meg legyenek kopasztva.
szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

“És hogy kerül át a lekötni kívánt pénzem a Magyar Államkincstárhoz az OTP-s személyi számlámról mindenféle tranzakciós díj nélkül? Vagy ezen tranzakciós díjak mellett is vállalható a dolog?”


Úgy, hogy bankkártyával vásárolod meg az értékpapírt.

szept. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

@08:46


A kérdező itt vélhetően arra gondolt hogy a meglevő papírjait hogy transzferálhatná át az OTP-től, amit az OTP vélhetően megint csak nem ingyen fog csinálni.

szept. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

“lekötni kívánt pénzem”


Vélhetően ez a kifejezés értékpapírokat jelent, vagy lekötni kívánt pénzt?

szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!