Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi idő kell amig a számlán...

Darklord88 kérdése:

Mennyi idő kell amig a számlán jóváírják a befizetett kézpénzt amit már befizettem a takarékbankban?

Figyelt kérdés
szept. 3. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
1 nap.
szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ma már nem tudom felhasználni az összeget?:/
szept. 3. 11:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem is értem mi tart a mai internetes világban egy napig kész vicc :/
szept. 3. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Azonnal jóváírja a bank. Az első válaszoló nyilván szórakozik a félrevezetéssel.

Még el sem mentél a pénztárból már rajta van a pénz.

szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
itt van a pénztári bizonylat, eltelt majd 2 óra és még nem tudom használni megsem a összeget netes fizetéshez
szept. 3. 11:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát érdekes yettel egyenlegfeltőltést engedi de telekomos számlabefizetést nem....
szept. 3. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:

“kézpénz” nem létezik.


Amire te gondolsz az a készpénz.


Egyébként igen, a bankpénztárban/ATM-nél befizetett összeg azonnal felhasználható. Ahol esetleg ez nem így működik, azt a bankot messziről el kell kerülni.

szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!