Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gránit bank nektek jóváírja...

Gránit bank nektek jóváírja mostanában az ügyfélajánlásért járó pénzt?

Figyelt kérdés
Én csak azt látom, hogy fogy az ajanlókódom, de egy jóváírás sem érkezik...

szept. 2. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hol lehet látni, hogy fogy az ajánlókódod? Hogy hányan használták fel eddig?
szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az appban az ügyfélajánlás menüben.
szept. 2. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, nekem jóváírták. De nem azonnal történik, ahogy felhasználják a kódot. Az appban is le van írva, hogy 60 napon belül kell teljesülnie az egyéb feltételeknek.

Ha azt látod, hogy fogy a kódjaid száma, az azt jelenti, hogy két hónapon belül érkezni fog egy kis szebpénz.

szept. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*zs
szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És neked átlagosan egy kód után mennyi időn belül jött meg? Nagyon kihúzták a végéig?


Mert pl. tavaly úgy volt, hogy amint teljesitették a feltételeket a meghívottak, 1-2 héten belül küldték a pénzt, de azóta lehet változtattak.

szept. 3. 12:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyire nem figyelgettem napi szinten. Mindenképp hetek, de két hónapnál nem több.
szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!