MBH bank vélemények?

Figyelt kérdés
Diákhitel szempontjából lennék leginkább kíváncsi.

szept. 1. 22:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Illetve az érdekel még, hogy ha személyesen számlát nyitok mennyi idő amíg kártyát kapok.
szept. 1. 22:29
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Diákhitel szempontjából nem tudom, milyen, de a bankról megvan a véleményem, miután anyámnak már huszadjára kellett bejárkálnia a bankfiókba, mert egymás után 3x rontották el a nevét az új kártyáján, vagy mert legutóbb éppenséggel"megajándékozták" egy kötelező hitellel.
szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Én náluk nyitottam számlát januárban, bár nem diákhitelt, de személyi hitelt igényeltem. ELindult az ügyintézőnél, aki tájékoztatott, hogy továbbította a dokumentumaimat, majd közölte, hogy nehogy keressem e-mailen, ha van valami hír, akkor majd szól, mert nem érnek rá amúgy. (Ez meg mi)

Egy hónappal később azért mégis írtam neki, hogy legalább írjon valamit, mert akkor máshol próbálkoznék, persze semmi válasz azóta sem (végülis ő megmondta, hogy nehogy én keressem, haha).

Azóta másik banknál pár pillanat alatt sikerült hitelt felvenni, szóval az MBH-nak nyilván nem érdeke törődni az ügyfeleivel. Én a helyedben kerülném.

szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Én még az "átkosban" lettem az ügyfelük, akkor még Takarékszövetkezetnek hívták őket. Azóta sincs problémám,, bár azon kívül, hogy bankszámlát vezetek náluk, más banki ügyem nem volt velük.

Részemről nem váltok...

szept. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Valamiért divat lett az MBH Bankot szidni.

Korábban az MKB-t és főleg a Takarékbankot is az volt.


Biztos vannak vele IS gondok, de kérés nélkül adott hitelek? Hagyjuk már!


Ahhoz szerződés, bonitásvizsgálat kell.


Hogy valaki nem kapta meg náluk a hitelt, máshol meg igen, ilyen simán van, akkor a másikat kell választani.


Legalább ne ilyen irreális meséket találjatok már ki.


Kérdező, én csak egy passzív termék miatt vagyok náluk és nem is sokat kell vele foglalkoznom, tehát rendszeresen a netbankot se használom.


Problémám nincs vele. Apukám és pár ismerősöm akik itt bankok Al, más-más jogelőd bankból átkerülve, nem mondanak rá rosszat. Vagy nem több rosszat mint akár az OTP vagy K&H kapcsán lehet olvasni, hallani.


Kérdező!

Ha nem jó valami miatt, nem őket kell választani, de a hülyeségeket ne hidd el!

szept. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

5. Te miről beszélsz? Kérés nélkül adott hitel? Te elolvastad egyáltalán, amit írtam vagy csak elhatároztad, hogy idejössz védeni az MBH-t bármi is legyen? :D Irreális mese, lol? Mi van? Az emberek már hétfő reggel kezdenek szívni vagy még hétvégéről maradt? :D


Azóta is náluk (is) van számlám amúgy, mert nem volt időm megszüntetni, kimegy 2 utalás egy hónapban, meg kifizetek 2 előfizetést, erre teljesen jók - a fizetésem nem ide jön, de gondolom azzal sem lenne baj.

szept. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
#5 Bárcsak irreális mese lenne :) Nyugi, nekünk is így kellett megtudnunk, hogy egyáltalán létezik ilyen. De majd úgyis csak akkor hiszed el, ha neked is küldik a levelet róla.
szept. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
5. Hehe, úgy tűnik tényleg reggel van, azt hittem a 3-asra reagálsz (én), bocsi :). (6-os vagyok - és 3. ). Szóval ja, a 2-es tényleg irreális
szept. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon nevetek. Írjatok már rám, szívesen elküldöm fb-n a levelet, amit kapott anyukám a folyószámla hiteléről, amit jelenleg is fizet, de sosem kért. Ne legyetek már ennyire naivak basszus. "Jaj, hát egy profitorientált pénzügyi szolgáltató biztos, hogy nem csinálna soha ilyet!!" Komolyan mondom, hogy írjatok, és mutatom.
szept. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9. Folyószámlahitel? :D :D

Akkor örülhetett, hogy kapott, mert jó ügyfélnek gondolta a bank.

Viszont nem muszáj használni, nem muszáj túlhúzni a folyószámlát, akkor nincs mit fizetni. Ez csak egy lehetőség, pl. vészhelyzetben.

Aki ész nélkül használja, az így jár (írom ezt úgy, hogy nekem volt eredetileg problémám a bankkal, 3-as voltam)

szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!