Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fizetésem fele hitelek fizetés...

Fizetésem fele hitelek fizetésére megy el, de decemberig szükségem lenne 100-500.000ft-ra, de a bankok csak jövedelmem 50%-ig adnak hitelt. Nem vagyok BAR listás. Tudnék valahonnan mégis felvenni kölcsönt?

Figyelt kérdés

aug. 28. 23:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Elmész a wolthoz futárnak, 100 000 forintot három szabadnapodon megkeresel. Ehhez nem kell kölcsönkérni. 500 000-et pedig 15 szabadnapodon meg tudsz keresni. Ha van főállásod, akkor mindezt a full adómentesen.
szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

11: Ez a cikk egész mást mond.

[link]

szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%

12


Teljesen mindegy, hogy a cikk mit mond. Én a saját tapasztalataimról beszéltem.


A cikkben említett bangladesi gyerek nem woltfutár, csak annak látszik, hisz woltos táskája van, ám ő nem áll szerződésben a wolttal, ő egy alkalmazott egy flottában. A flotta a wolt partnere. A flottásoknál egész más a story.

szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

13: Ki beszél a bangladesi gyerekről?

A cikk arról szól, magyaroknak nem érdemes elvállalni ezt, mert minimálbér körül kapnak, azért kellett külföldről munkaerőt hozni.

szept. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!