Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van a Gránit Banknak olyan...

Van a Gránit Banknak olyan csomagja ami havidíjmentes esetleg minimális havidíja van, úgy hogy nincs kötelező feltétel hogy havonta összeg érkezzen rá?

Figyelt kérdés
aug. 28. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van
aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esetleg leírod ez melyik? Te is használod? elégedett vagy vele? Vannak esetleg szolgáltatások, amik jelentősen magasabb díjúak ez miatt a csomagban?
aug. 28. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, de olyan nincs ami egyszerre havidíjmentes és az átutalások is ingyenesek.
aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Konkretizálom.


Én is úgy láttam hogy van ilyen csomag, és nyilván érthető, hogy ezért cserébe nincs minden ingyen. Csak erről akarok megbizonyosodni, hogy jól látom-e hogy van havidíj mentes csomagjuk havi számlára érkező összeg kötelezettsége nélkül, úgy hogy mondjuk emellett nem szed be jelentősen nagy dajít valami máson.


Mert ha jól láttam kb minden szolgáltatás jelentősen olcsóbb vagy nem drágább még az ingyenes csomagban is mint más bankoknál ahol még havidíjakat meg zárlati díjakat meg minden baromság címszaván díjakat szednek.

aug. 28. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tejesen ingyenes csomagom van a kártyadíjat kivéve, de ez a csomag már nem igényelhető.


A honlapjukon rajta van, hogy melyik csomag mit tud, azt nézd meg!

aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Gránit Sztár
aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan csomagom van náluk, hogy ingyenes a számlavezetés és a havi első öt átutalás.
aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jól látod van ingyenes, csak a bankkártyának van éves díja.


Gránit Sztár

szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!