Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csak akkor tudom lekérdezni...

Csak akkor tudom lekérdezni az OTP szép kártyám egyenlegét, ha van rajta pénz?

Figyelt kérdés
Ma regisztráltam, illetve aktiváltam a szép kártyámat online, az OTP portálon, és igaz még pénz nem érkezett rá, viszont kíváncsi voltam, hogy ha lekérdezem az egyenlegemet mit ad ki. A laptopon azt írta ki, hogy nem aktivált a kártya vagy érvénytelen számot adtam meg. A számok stimmeltek, ezért leellenőriztem a portálon, hogy biztos megtörtént-e az aktiválás, és azt mutatta, hogy a kártyám aktiválva van. Telefonon is megpróbáltam ezután az egyenleglekérdezést, ott pedig azt írta, hogy technikai probléma adódott...Szóval most értetlenül állok, hogy sikeres volt-e az aktiválás és, hogy miért ezek a visszajelzések jönnek vissza, ha le akarom kérni az egyenlegemet, ahelyett, hogy azt írná ki pl., hogy "Önnek nincs pénz a kártyáján" stb.?

aug. 14. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs rajta pénzed akkor is megtudod nézni, nincs kötve a számládon lévő összeghez.


Valami gixer lehet, a kártyáddal azzal kapcsolatban amiket írtál.

aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!