Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemesebb...

Bvarga98 kérdése:

Melyik banknál érdemesebb számlát nyitni, az OTP-nél vagy Erste-nél?

Figyelt kérdés

K&H-nál bankolok, szeretnék még nyitni egy fiókot egy másik banknál.


A kérdésem az, hogy melyik banknál érdemes számlát nyitni, az Erste-nél vagy az OTP-nél? Azt hallottam, hogy az OTP-nél nagyobbak a havi, illetve utalási költségek.


Az oka az az, hogy múltkor egy GLS rendelést nem tudtam elfogadni a K&H kártyámmal.



aug. 14. 10:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10: Engem igazából az emberek személyes tapasztalatai érdekelnek...
aug. 14. 11:53
 12/15 A kérdező kommentje:
Meg az, hogy egyátalán ilyen ritka használat mellett megérné-e számlát nyitni?
aug. 14. 11:54
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

#11: Tapasztalat arról, hogy mennyi a díj...? Szerződésben meghatározott összegek, semmi értelme tapasztalatról beszélni.


#12: Hát ezt csak Te tudhatod.

aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11%
Én sem értem ezt a zagyvaságot, ami az alapproblémája a kérdezőnek, se úgy néz ki ő maga sem, szóval lehet teljesen felesleges az új Bankszámla emiatt.
aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a kártyával való fizetés elfogadásos részt nem igazán értem. A bankkártya egy eszköz amivel a bankszámlámon lévő pénzt tudom használni. Ha árulok valamit a neten és utalják a vételárat ahhoz nem kell a bankkártyával az ég egy adta világon semmit se csinálni. Csak megadom a számlaszámot és ha megjött a pénz, küldöm a csomagot.

Gondolom ha webshop és online fizetési rendszer ott se kell nekem mint üzemeltetőnek vagy tulajnak a bankkártyámmal szórakozni.


Erős a gyanúm, hogy valaki át akart verni téged.

Vagy ha nem akkor kíváncsi lennék hogy is működik ez a fizetési rendszer. Mindig jó valami újat tanulni.

aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!