Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az erste diákszámlához küldik...

Az erste diákszámlához küldik a kártyát automatikusan?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogyha nyitottam egy erste diákszámlát akkor amellé küldik automatikusan a kártyát? Ha nem akkor hogyan tudom igényelni?

Válaszotokat előre is köszi.



aug. 1. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy igényelted, mert az ügyintéző úgy is kérdezte, javasolta volna ha nem.

Papírokban amit aláírtál mit látsz?


Nem kötelező kártya egy számlához, de nem adok neki esélyt, hogy nincs igényelve.

Ha mégsem, akkor bármikor kérhetsz fiókban személyesen vagy netbankban vagy telefonon.

aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Online készítettem a bankfiókot, de igen már le is vonta a kártya kibocsátási díjat, automatikusan jár hozzá. Köszi a választ
aug. 5. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!