Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitelt mikortól tudom...

Diákhitelt mikortól tudom intézni?

Figyelt kérdés

Felvettek jogi karra (állami), viszont sajnos nincs annyi önerőm, (szüleimnek se) hogy finanszírozzam a jövőbeli kiadásaimat. Gondolkodtam a Diákhitel1-en, viszont nem tudom megérné e ezt igénybe venni. Azt sem tudom, hogy havi folyósítással érdemes ezt igénybe venni, vagy inkább egyszeri kifizetéssel? Illetve egyszeri kifizetés esetén mennyi a maximális összeg amit igényelhetek?(Egyáltalán érdemes e?) Arra is kíváncsi lennék, hogy ezt a beiratkozástól számítva lehet igényelni, vagy akár már most is. (Gondolom most még nem, mert nincs az egyetemmel még jogviszonyom, de láttam egyik válasznál itt, hogy valaki már beiratkozás előtt igényelni kezdte)

Illetve, kicsit elvont kérdés, de ha valaki esetleg járt a Miskolci Egyetemre (vagy épp Miskolcon él) szerintetek mennyi az a minimális összeg havonta, amiből meglennék, ha nem élek nagylábon?



júl. 24. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
diakhitel.hu
júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Felvettek a jogi egyetemre, és ilyen relatíve egyszerű kérdésekben nem tudsz dönteni?
júl. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Véleményem szerint (diákhitel1-em van) én egyszerre veszek fel félévente 750.000-et, nem költöm el bulikra, fesztiválokra ilyenekre. Havonta törlesztek is vissza bele, őszintén én nem bánom, szerintem jo ha van egy vésztartalékod vagy akár nyelvtanfolyamra ilyenekre költeni jó.

júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!