Otp banknál vagyok. Mit jelent az Fs* resumedone.co? 11.000 forintot vont le, de én nem tudok ez ki/mi, nem fizettem elő semmire.

Figyelt kérdés

júl. 20. 05:37
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Valszeg cvt csinaltattal valamikor es sikerult egy lehuzos oldalra megadnod az adataid
júl. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1x csináltattam önéletrajzot, de az 1x-i alkalom volt, és nem esett szó többszörös megbízásról. De az is 6 hónapja volt, és csak most lett levonva? Azt bankon keresztül le tudom mondani, ugye?
júl. 20. 06:16
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

"1x csináltattam önéletrajzot, de az 1x-i alkalom volt, és nem esett szó többszörös megbízásról"


Valószínűleg nem sikerült elolvasni a kisbetűs részt.

júl. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván nem olvastad el az apró betűt, hogy bizony előfizetésről van szó. Gondolom félévente fogják vonni. Az OTP-nél nem tudod visszavonni, csak az adott szolgáltatónál, ha egyáltalán sikerül.

Letilthatod a kártyát, az megoldja.


Tanulság?

1. CV készítéséhez elég egy Word, millió ingyenes sablon tölthető le és ott az Europass is ingyen.

2. Kétes oldalon soha nem adunk meg kártyaadatokat.

3. Ha kevéssé ismert helyen fizetsz, akkor webkártyát kell használni, arról nem tudnak levonni csak amennyit ráteszel.

júl. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Az OTP-nek semmi köze ahhoz, hogy mikre vered el a pénzed. Ő csak vezeti a számládat… És lemondani sem lehet a bankon keresztül a mindenféle előfizetéseidet, mert az előfizetéseket a “resumedone”-nal, telekommal, vodafonnal, kiskegyedmagazinnal stb kötöd, ezek tudod különböző cégek, az OTP is egy külön cég, egymás ügyfeleit nem adminisztrálják. Egymástól függetlenül működnek, mindegyikkel külön-külön szerződésed van, és aszerint szolgáltatnak, te meg aszerint fizetsz… ilyen ez a piaci kapitalizmus.
júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mielőtt letiltásra kerül, akkor most ingyen lehet csinálni egy új önéletrajzot ?
júl. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
42%
Nem tudom, hogy arra esetleg gondoltál-e már, hogy a pénzt levonó oldalon lemondod az előfizetést? Dehát ez Magyarországon azt elismerni, hogy valami saját hibából fakad, és azt elsősorban önmagunk tudjuk megoldani, általában a hetvenhatodik dolog csak. Először védjen csak meg minket mindenki más mindentől...
júl. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Felmentem a resumedone.co oldlara es en nem talaltam ott egyszeri fizeteses opciot. Az osszes lehetseges fizetesi lehetoseg ala oda van irva, hogy ez egy elofizetes amire kethetente/havonta/evente vonni fogjak a dijat amig le nem mondod.


De arra is adnak utmutatast, hogy hogy lehet lenondani: emailben, az oldalon levo chaten vagy egy irorszagi vagy egy UK beli telefonszam hivasaval.

júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!