Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste babaváró felfügesztését...

Erste babaváró felfügesztését nem akarják intézni?

Figyelt kérdés
Már 14. Hetes terhes vagyok minden dokumentumunk megvan hozzá. Bementünk személyesen minden igazolással majd letudtak annyival, hogy rögzítettek egy visszahívás kérelmet majd ezzel kapcsolatban hívni fognak egy hete ennek és semmi nem történik másnak is így volt?

júl. 4. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Kolleganőm járt így. Ráadásul 12. hét után már el se lehet vetetni. Nehéz ügy, mostmár mindenképp végig kell nyomni, ha kell naponta a bank nyakára járni.
júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ráadásul 12. hét után már el se lehet vetetni."

Ezt magyarázd már meg légy szíves!

Ha nem adják meg a pénzt és még van idő elvetetni, akkor a kolléganőd elveteti?


Nem vagyok abortuszellenes, de a pénzt és a gyereket összekötni...

Végül megkapta a babavárót a kolléganőd?

júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szuper hogy mennyi funkcionális analfabéta van ebben az országban és azok mind itt tömörülnek. Lehet én is az vagyok de talán nem.. én úgy értelmezem, a törlesztő felfüggesztését kérdezi a kérdező, nem a hitelt szeretné felvenni.


A hitelt már felvette és a kérdése alapján törleszti is, amit fel akar függeszteni mert terhes.

júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Addig járnék a nyakukra, amíg meg nem csinálják az igénybejelentőt. Normál bankban ez 5 perces meló, egy nyomtatvány kitöltése, aláírása, viszlát.

Ha személyesen analfbéták, akkor telefonon érdeklődnék (feljegyezve a hívásazonosítót, mivel ugye kötelesek megőrizni a hangfelvételt). Tájékoztassanak arról, hogy mégis HOL, melyik fiókban lehet ezt AZONNAL elintézni.

Ha erre sem történik semmi, akkor egyértelműen panaszt tennék. De azért a rögzített hívások miatt telefonon sokszor értelmesebb emberbe botlik az ember, mint személyesen. :)

júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!